Середа, 24 Липня, 2024
ГоловнаСпоживачЯк працюють фільтри від іржавої води?

Як працюють фільтри від іржавої води?

Этот материал также доступен на русском языке
Кількість заліза, що міститься у питній воді, дуже часто перевищує допустиму норму, внаслідок чого вода стає непридатною для використання. Застаріле обладнання та старі залізні труби, якими поставляється вода, — головні причини іржавої води в кранах споживачів. Щоб вода з-під крана стала придатною для використання, необхідно провести якісне очищення.

Як працює фільтр комплексного очищення води від іржі?

Іржава вода – це дуже велика проблема. Таку воду не можна вживати, використовувати для прання, а також приймати душ або ванну. Єдине рішення – встановлення очисного фільтра, який позбавить цієї проблеми, а також збагатить воду корисними мікроелементами.

Глечінні фільтри не зможуть ефективно очистити воду від іржі. Найоптимальніший варіант вирішення цієї проблеми – встановити комплексні фільтри від іржавої води. У чому його переваги?

  1. Комплексні установки фільтрації води очистять воду та усунуть помаранчевий або коричневий відтінок води.
  2. Такі фільтри оснащені системою, здатною до регенерації. Це означає, що при правильній експлуатації фільтр прослужить не менше 5 років. Зазначимо, що процес регенерації здійснюється в автоматичному режимі. Єдине завдання користувача в цьому процесі – наповнити резервуар таблетованою сіллю, яка потрібна для регенерації фільтруючого матеріалу.
  3. Фільтри влаштовані так, що під час роботи вони використовують невелику кількість солі та стічних вод.

Зазначимо також, що комплексні системи очищення води від іржі обладнані багатофункціональним клапаном, який відповідає за всі важливі процеси в роботі фільтра. Якщо ж фільтр вийшов з ладу або йому потрібне техобслуговування – відповідне повідомлення буде виведено на інформаційний дисплей фільтра. https://ecosoft.ua/. Також на ньому буде вказано контакти сервісного центру, до якого можна звернутися за допомогою.

Що таке регенерація фільтруючого матеріалу?

Якісні сучасні фільтри обладнані системою регенерації, завдяки чому фільтр починає відновлення фільтрувального матеріалу, якщо в цьому є необхідність. При цьому система влаштована таким чином, що навіть коли фільтр проводить регенерацію, користувач може використовувати чисту воду. Тому, якщо в будинку встановлений такий фільтр, можете бути впевненими, що у вас завжди буде чиста і корисна вода.

Системою регенерації облаштовано навіть компактні фільтри. Наприклад, фільтр знезалізнення та пом’якшення води BWT Perla Silk Ecomix. Матеріал Ecomix, який використовується для фільтрації, складається із п’яти компонентів. Вони допомагають очистити воду від заліза, марганцю, органічних домішок та твердих солей. Тільки після такого п’ятиступінчастого очищення вода надходить у кран і її можна використовувати за призначенням.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні