Вівторок, 6 Грудня, 2022
ГоловнаДомашня енциклопедіяУ чому шкода рафінованих продуктів?

У чому шкода рафінованих продуктів?

Этот материал также доступен на русском языке
Ми так звикли до рафінованої рослинної олії, цукру і борошна, що не замислюємося, яку шкоду вони завдають нашому здоров'ю. У харчовій промисловості рафінування застосовується для очищення або покращення якості продуктів, які після цього здаються смачнішими або довше зберігаються.

Однак при цьому в них зникають корисні речовини, клітковина, мінерали та вітаміни, які беруть участь у багатьох процесах діяльності організму, а також є живильним середовищем для доброякісної мікрофлори.

У рафінованих продуктах залишається багато крохмалю, розвиваються шкідливі бактерії, що посилює процеси бродіння у кишечнику. Наприклад, на нашому столі постійно з’являється хліб з рафінованого борошна, очищені крупи, цукор. А це, своєю чергою, порушує вуглеводний обмін в організмі, підвищує вміст цукру в крові, призводить до ожиріння.

Щоб уникнути шкідливого впливу рафінування, намагайтеся купувати неочищені продукти. Наприклад, хліб з борошна грубого помелу або цільнозернового, менше їжте випічку і здобу, рис купуйте нешліфований, а олію – нерафіновану. В крайньому разі використовуйте олію холодного віджиму. При покупці нерафінованих продуктів також дуже важливо стежити за терміном придатності, оскільки він у таких продуктах дуже невеликий.

Нове на сайті