Для посадки краще використовувати однорічні саджанці. Посадкову яму необхідно заправити перегноєм (коріння в жодному разі не повинно з ним стикатися), зверху покласти пласт дернової землі і тільки після цього опускати саму рослину.
Багато садівників дискутують з приводу орієнтації місця щеплення – на південь чи північ. Я вважаю за правильне розміщувати місце щеплення на сонці. Потрібно вийти в сад і подивитися, з якого боку більше сонячних променів, там і садити. Не має значення, північ це чи південь, головне, що на сонечку. Місце щеплення має постійно зігріватися.
Після висадки в ґрунт стовбур необхідно зрізати на висоті 30 см від щеплення. А вже влітку весь догляд полягатиме в поливах та обрізках скелетних гілок, які загущають крону, середина біля дерева має бути вільною. У серпні-вересні зрізуються верхівки. Оптимальна висота дорослого персика має перевищувати 1,5 м.
Кущове формування не тільки продовжує життя рослині, але й робить її стійким до багатьох хвороб. Крона постійно провітрюється, поступово освітлюється, плоди дозрівають одночасно.
Взимку кущових жителів півдня я не вкриваю. Завдяки близькості землі їм не страшні жодні морози. Та й у посушливе літо під кущами краще зберігається волога.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, як захистити персик від морозів та зайців.
Нина Петрівна Василика, садівник-аматор, Чернівецька область
В Україні виявили правопорушення в нарахуваннях оплати за комунальні послуги. Що чекає на споживачів.
В Україні змінили правила нарахування частини виплат. Пенсійний фонд зробив важливу заяву.
Українцям надають підтримку у вигляді фінансової допомоги. Як отримати кошти.
Пам’ятаєте ті часи, коли для оформлення банківської картки треба було виділити пів дня, зібрати документи,…
Хочете приготувати щось смачне, але не хочете довго возитися на кухні? Спробуйте заливний пиріг! Це…
Дізнайтеся, як використовувати сновидіння для пошуку відповідей на життєві питання за допомогою методів, запропонованих психологом…