Вітамін C. Залізо майже не засвоюється без «аскорбінки», тому в меню обов’язково потрібно включити продукти, багаті на аскорбінову кислоту, – ягоди, апельсини та грейпфрути, капусту, солодкий червоний перець.
Вітамін A. Якщо людині не вистачає вітаміну A, то залізо не засвоюватиметься і не братиме участі в утворенні нових червоних кров’яних тілець. На вітамін A багаті багато які помаранчеві та жовті фрукти та овочі – саме ця речовина надає їм такі життєрадісні кольори.
Для поповнення запасів вітаміну A потрібно їсти більше кураги, моркви, гарбуза. Для засвоєння цього вітаміну необхідні також жири, тому не ігноруйте такі джерела ретинолу, як вершкове масло, риб’ячий жир і яєчні жовтки.
Фолієва кислота (вітамін B9). Вона допомагає всмоктуванню заліза і нормалізує роботу травного тракту, а здорове травлення дуже важливе для засвоєння цього елемента. Джерела фолієвої кислоти – яйця, соя, дріжджі, зелені листові овочі, кріп, баклажани, помідори, куряча печінка.
Мідь. Джерелом міді є субпродукти, риба та морепродукти (креветки, кальмари, мідії), капуста.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…