Вітамін C. Залізо майже не засвоюється без «аскорбінки», тому в меню обов’язково потрібно включити продукти, багаті на аскорбінову кислоту, – ягоди, апельсини та грейпфрути, капусту, солодкий червоний перець.
Вітамін A. Якщо людині не вистачає вітаміну A, то залізо не засвоюватиметься і не братиме участі в утворенні нових червоних кров’яних тілець. На вітамін A багаті багато які помаранчеві та жовті фрукти та овочі – саме ця речовина надає їм такі життєрадісні кольори.
Для поповнення запасів вітаміну A потрібно їсти більше кураги, моркви, гарбуза. Для засвоєння цього вітаміну необхідні також жири, тому не ігноруйте такі джерела ретинолу, як вершкове масло, риб’ячий жир і яєчні жовтки.
Фолієва кислота (вітамін B9). Вона допомагає всмоктуванню заліза і нормалізує роботу травного тракту, а здорове травлення дуже важливе для засвоєння цього елемента. Джерела фолієвої кислоти – яйця, соя, дріжджі, зелені листові овочі, кріп, баклажани, помідори, куряча печінка.
Мідь. Джерелом міді є субпродукти, риба та морепродукти (креветки, кальмари, мідії), капуста.
Раптове зниження температури після посадки може стати фатальним для картоплі. Але не поспішайте панікувати!
Цей десерт готували практично всі, і, справді, своїм смаком він нагадує морозиво «Пломбір», що тільки…
Магнітні бурі завдають шкоди нашому здоров'ю та самопочуттю, тому важливо заздалегідь знати, коли геомагнітне поле…
Кількість вимог для отримання допомоги на оплату житлово-комунальних послуг для кількох категорій громадян скоротять. Міністерство…
Частина українців можуть отримати продуктові набори від благодійної організації. Для цього потрібно заповнити онлайн-заявку.
24 травня в Україні відзначають Європейський день парків, День слов’янської писемності і культури і Всесвітній…