Він став своєрідним символом здоров’я та фізичної сили. Сьогодні багато людей повертаються до джерел, використовуючи цей продукт для оздоровлення.
Що таке гарбузовий мед
Гарбузовий мед формується бджолами на основі квіткового нектару гарбуза. Він відноситься до елітних та рідкісних сортів меду, так як за сезон з одного гектара рослини можна отримати не більше 30 кг готового продукту. Через дефіцит і дорожнечу такого продукту багато хто почав задумуватися про те, як зробити гарбузовий мед в домашніх умовах без бджіл.
Як отримати мед без участі бджіл
Рецепт приготування гарбузового меду досить простий. Перед тим як робити мед із гарбуза, потрібно приготувати лише стиглий плід та цукор.
- Гарбуз необхідно ретельно вимити і просушити.
- Потому слід акуратно вирізати в ній воронку, діставши всю м’якоть і кісточки.
- Залишилося засипати гарбуз цукром, закрити отвір відрізаною верхівкою, поставити його в каструлю і залишити на 10 днів у прохолодному місці.
- За цей час усередині з’явиться ароматна рідина. Її треба перелити у чисту скляну тару.
Це найпростіший спосіб приготування гарбузового меду. Зрозуміло, за своїми смаковими та лікувальними властивостями він трохи поступається бджолиному, але стане відмінним рішенням для тих, хто здивувався, як зробити мед із гарбуза. Також замість цукру можна взяти мед іншого сорту та залити у гарбуз.
Це справжнісінький бальзам для вашої печінки, він відмінно покращує травлення і має слабку дію.
Приймати гарбузовий мед рекомендується при ожирінні, хворобах нирок і сечового міхура.
Зберігати його треба в холодильнику.
Гарбузовий мед можна пити в будь-якій кількості і в будь-який час.