Тому в момент купання тварини одержують величезний стрес; безумовно, і власники часто залишаються із подряпинами після подібних водних процедур.
Але ветеринари в один голос стверджують, що гігієнічні процедури необхідні як для котів, так і для собак. Це гарантія здоров’я вихованців, а способів викуповувати кішку безліч. На сьогоднішній день ми розповімо вам про ці методи, а також про нюанси купання.
1. Використовуйте лише спеціальні шампуні для котів та котів. Користуватися звичайним шампунем чи милом не можна, тому що у людей та котів різний рівень кислотності шкіри.
2. Наберіть у ємність для купання теплу воду. На дно постеліть гумовий килимок або рушник. Якщо кішка відчуває надійну опору, вона не панікуватиме.
3. Не використовуйте сильний тиск води, краще обійтися без душу. Можна поволі поливати кота водою з ковшика або просто руками.
4. Коли кіт опиниться у воді, акуратно полийте його водою, нанесіть шампунь і промасируйте шерсть. Також акуратно та ретельно змийте піну. Слідкуйте, щоб вода та піна не потрапляли у вуха та очі.
4. Щоб шампунь добре намилювався, його можна розвести водою і спінити у пластиковій пляшечці.
5. Обережно та акуратно витріть кота рушником і віднесіть його в тепле місце без протягів. Довгошерстих кішок можна підсушити феном, але тільки якщо їх не лякає шум. Встановіть фен на низькому рівні обдування і подивіться, як реагуватиме ваша кішка.
7 липня на Івано-Франківщині очікується дощ, на решті територій без опадів.
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Тиждень починається з важливої астрологічної події — інгресії Урана у знак Близнята. Цей момент можна…
Хочете здивувати гостей чи просто побалувати себе чимось легким та смачним? Спробуйте десерт «Бульбашки» –…
У православній традиції святі посідають особливе місце – не як заміна Богу, а як наші…
Сьогодні у рейтингу країн за тривалістю життя є лідери, де люди живуть понад 85 років,…