Правило перше. Щойно пилозбірник (пластиковий контейнер або мішок для сміття) наповнюється наполовину, його потрібно почистити – акуратно витрусити. Прати мішок не можна, інакше він погано пропускатиме повітря, і ефективність роботи пилососа знизиться.
Правило друге. У пилососі є два фільтри, які теж потрібно чистити. Один необхідний, щоб у двигун не потрапляв пил, а другий призначений для кінцевої фільтрації. Інструкція допоможе вам знайти ці фільтри. Їх треба витрусити, помити та висушити. Якщо в пилососі стоїть «НЕРА фільтр», то його мити не потрібно, просто витрусіть добре або змініть на новий.
Правило третє. Не можна збирати воду та будь-яку вологу пилососом, якщо він не є миючим. Навіть коли ми пилососимо вологий килим, волога може проникнути у двигун і той згорить.
Правило четверте. Ретельно чистіть насадки пилососа, видаляючи великий ворс і волосся, інакше вони заб’ють пилосос. Також всі валики та щітки бажано протерти сухою ганчіркою. Ще потрібно відкрити кришку біля лопатей і подивитися, чи немає там сміття.
Правило п’яте. Протирайте пилозбірну камеру, а також усі ребра та виступи пилососа. Особливо приділіть увагу тій частині, де кріпиться мішок пилососа та його шланг. Всі ці кріплення повинні бути чистими, інакше шланг не щільно входитиме в роз’єм і дрібне сміття буде просочуватися в моторний відсік.
Комунальники зробили важливу заяву, що торкнеться частини українців. Плату за газ у травні можуть не…
Частина пенсіонерів можуть отримати безкоштовні продукти харчування від відомого міжнародного фонду. Як це зробити.
Частина українців можуть залишитися без пенсій. Які вимоги потрібно обов'язково виконати, щоб отримувати пенсійні виплати.
21 травня в Україні відзначають Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, Міжнародний…
Статистика свідчить, що середня українська пенсія становить третину середньої зарплати. Скільки ж пенсії нарахують при…
Погода в Україні на середу, 21 травня у східних областях, місцями у центральних, західних, південних…