Правило перше. Щойно пилозбірник (пластиковий контейнер або мішок для сміття) наповнюється наполовину, його потрібно почистити – акуратно витрусити. Прати мішок не можна, інакше він погано пропускатиме повітря, і ефективність роботи пилососа знизиться.
Правило друге. У пилососі є два фільтри, які теж потрібно чистити. Один необхідний, щоб у двигун не потрапляв пил, а другий призначений для кінцевої фільтрації. Інструкція допоможе вам знайти ці фільтри. Їх треба витрусити, помити та висушити. Якщо в пилососі стоїть «НЕРА фільтр», то його мити не потрібно, просто витрусіть добре або змініть на новий.
Правило третє. Не можна збирати воду та будь-яку вологу пилососом, якщо він не є миючим. Навіть коли ми пилососимо вологий килим, волога може проникнути у двигун і той згорить.
Правило четверте. Ретельно чистіть насадки пилососа, видаляючи великий ворс і волосся, інакше вони заб’ють пилосос. Також всі валики та щітки бажано протерти сухою ганчіркою. Ще потрібно відкрити кришку біля лопатей і подивитися, чи немає там сміття.
Правило п’яте. Протирайте пилозбірну камеру, а також усі ребра та виступи пилососа. Особливо приділіть увагу тій частині, де кріпиться мішок пилососа та його шланг. Всі ці кріплення повинні бути чистими, інакше шланг не щільно входитиме в роз’єм і дрібне сміття буде просочуватися в моторний відсік.
Українці можуть "докупити" страховий стаж через електронний портал Пенсійного фонду, без необхідності відвідування установ. Як…
"Нафтогаз" впровадив нові правила для оплати рахунків за газ. Споживачів закликають не допускати прострочення платежів…
Виплати під загрозою! Якщо не проводити жодних операцій із пенсійною карткою, ви можете втратити доступ…
Стартувала видача гуманітарної допомоги. Продуктові набори та засоби гігієни надаються не кожній людині окремо, а…
У 2025 році в Україні змінюються умови отримання пенсій по інвалідності. Хто має пройти повторний…
Цієї ночі окупанти атакували кілька областей, зокрема Дніпропетровську, Харківську, Запорізьку, Київську та інші. Представники обласної…