Правило перше. Щойно пилозбірник (пластиковий контейнер або мішок для сміття) наповнюється наполовину, його потрібно почистити – акуратно витрусити. Прати мішок не можна, інакше він погано пропускатиме повітря, і ефективність роботи пилососа знизиться.
Правило друге. У пилососі є два фільтри, які теж потрібно чистити. Один необхідний, щоб у двигун не потрапляв пил, а другий призначений для кінцевої фільтрації. Інструкція допоможе вам знайти ці фільтри. Їх треба витрусити, помити та висушити. Якщо в пилососі стоїть «НЕРА фільтр», то його мити не потрібно, просто витрусіть добре або змініть на новий.
Правило третє. Не можна збирати воду та будь-яку вологу пилососом, якщо він не є миючим. Навіть коли ми пилососимо вологий килим, волога може проникнути у двигун і той згорить.
Правило четверте. Ретельно чистіть насадки пилососа, видаляючи великий ворс і волосся, інакше вони заб’ють пилосос. Також всі валики та щітки бажано протерти сухою ганчіркою. Ще потрібно відкрити кришку біля лопатей і подивитися, чи немає там сміття.
Правило п’яте. Протирайте пилозбірну камеру, а також усі ребра та виступи пилососа. Особливо приділіть увагу тій частині, де кріпиться мішок пилососа та його шланг. Всі ці кріплення повинні бути чистими, інакше шланг не щільно входитиме в роз’єм і дрібне сміття буде просочуватися в моторний відсік.
Пенсіонер Юрій Петренко вважає, що Пенсійний фонд незаконно перерахував його пенсію за двоскладовою формулою. Розбирається…
Відомий благодійний фонд оголосив про видачу грошової допомоги українцям. Хто її може отримати та як…
В Україні досить дивно вирахували норми прожиткового мінімуму для громадян. Так, жінці належить дві сукні…
Частина пенсіонерів можуть отримати спеціальні надбавки до пенсійних виплат від держави. Що саме передбачає пенсійне…
Вирішили заламінувати документ «про всяк випадок»? Можливо, дарма — це може стати причиною багатьох проблем.…
Неправильно обрана сіль здатна зіпсувати всю зимову заготівлю. Дізнайтесь, яку сіль не варто використовувати.