Статті

Як зберегти білість сантехніки

Після тривалого користування сантехнікою виникають проблеми утворення вапняного нальоту, цвілі, неприємного запаху, жовтизни та втрати блиску. Для їх запобігання краще проводити генеральне прибирання приміщення не рідше двох разів на місяць. При цьому унітази, раковини та ванну слід чистити щотижня.

Прагнучи заощадити час та зусилля, багато хто вдається до народних методів, але деякі з них просто неефективні, інші можуть легко зіпсувати зовнішній вигляд сантехніки. Ми зібрали кілька корисних порад, які допоможуть зберегти умивальник, унітаз, ванну білими протягом тривалого часу.

Рекомендації з прибирання

Перше і, напевно, головне правильно: набагато легше регулярно підтримувати порядок, ніж потім старанно віддратувати бруд, що в’ївся. Умивальник з кераміки легко привести в належний вигляд за допомогою побутової хімії та звичайної ганчірки. Народні засоби теж непогано справляються з невеликими забрудненнями: для очищення можна нанести кашку з соди на поверхню та розпорошити невелику кількість розведеного у воді оцту. Після цього пройдіть губкою або щіткою.

Лимонна кислота, суміш нашатирного спирту та перекису водню допоможуть видалити жовтизну. Звичайно, краще і значно простіше використовувати спеціальні засоби: вони набагато швидше справляються з усіма видами забруднень, а вам не потрібно витрачати багато зусиль. Але народні способи – це добрий спосіб заощадити.

Акуратно доглядайте змішувач. Щоб не подряпати виріб, забудьте про жорсткі щітки та засоби з абразивними частинками. Достатньо пройтися м’якою ганчіркою з мікрофібри, а плями білого нальоту від води можна видалити за допомогою оцтового розчину.Особливу увагу приділіть унітазу. Він найбільш схильний до появи іржі і нальоту. Щоб він залишався блискуче-білим якомога довше, нанесіть велику кількість засобу для чищення і залиште на деякий час, ретельно протріть йоржиком стінки. Пам’ятайте: туалетні щітки теж потребують чищення. Після використання дайте йоржику висохнути і розпорошіть на нього дезінфікуючий засіб. Працюйте обов’язково лише у рукавичках. Не забудьте протерти сидіння та кришку.

Як очистити ванну

Біла блискуча ванна – це головний атрибут ванної кімнати. Щоб позбавитися мильного нальоту, цвілі на швах і стиках, потрібно враховувати важливі особливості догляду, що безпосередньо залежать від матеріалу:

  • Акрилові вироби не можна чистити щітками або абразивними засобами, тому що можна подряпати поверхню. Використовуйте спреї, гелі та м’які губки.
  • Чугун — дуже міцний матеріал, але не рекомендується використовувати засоби, що містять хлор. Достатньо пройтися стінками мильним розчином або содою.

Повернути первозданну білизну сантехніці можна, але набагато простіше дотримуватися простих правил і регулярно підтримувати чистоту у ванній кімнаті. Це допоможе уникнути розмноження мікробів, зберегти привабливий зовнішній вигляд та суттєво продовжить термін її експлуатації.

Новое на сайте

  • Новини

Виростити величезні гарбузи простіше простого: потрібно знати лише два секрети

Розповідаємо про маленькі хитрощі для отримання гарного врожаю з величезних гарбузів.

07/05/2024 15:10
  • Домашня енциклопедія
  • Новини

Кращі, ніж у магазині: готуємо глазуровані сирки вдома

Простий рецепт дуже смачних і улюблених з дитинства ласощів не залишить байдужими ні дітей, ні…

07/05/2024 14:42
  • Новини

В Україні прийнято важливі зміни для осіб з інвалідністю

Що змінилося у процесі оформлення інвалідності?

07/05/2024 14:01
  • Новини

Пенсіонери з низькими пенсіями отримають доплату у травні та червні — хто потрапив до списків

Хто отримуватиме надбавку до пенсії протягом двох місяців і що для цього потрібно.

07/05/2024 13:10
  • Новини

Відкрито реєстрацію на нову грошову допомогу: куди звертатися

Хто може отримати по 10800 гривень та де реєструватися.

07/05/2024 12:20
  • Новини

Для чого розумні господині заморожують кілька таблеток активованого вугілля – ви будете здивовані

Всі ми знаємо про користь активованого вугілля, особливо після свят чи інтоксикації організму. Він допомагає…

07/05/2024 11:41