Після тривалого користування сантехнікою виникають проблеми утворення вапняного нальоту, цвілі, неприємного запаху, жовтизни та втрати блиску. Для їх запобігання краще проводити генеральне прибирання приміщення не рідше двох разів на місяць. При цьому унітази, раковини та ванну слід чистити щотижня.
Прагнучи заощадити час та зусилля, багато хто вдається до народних методів, але деякі з них просто неефективні, інші можуть легко зіпсувати зовнішній вигляд сантехніки. Ми зібрали кілька корисних порад, які допоможуть зберегти умивальник, унітаз, ванну білими протягом тривалого часу.
Перше і, напевно, головне правильно: набагато легше регулярно підтримувати порядок, ніж потім старанно віддратувати бруд, що в’ївся. Умивальник з кераміки легко привести в належний вигляд за допомогою побутової хімії та звичайної ганчірки. Народні засоби теж непогано справляються з невеликими забрудненнями: для очищення можна нанести кашку з соди на поверхню та розпорошити невелику кількість розведеного у воді оцту. Після цього пройдіть губкою або щіткою.
Лимонна кислота, суміш нашатирного спирту та перекису водню допоможуть видалити жовтизну. Звичайно, краще і значно простіше використовувати спеціальні засоби: вони набагато швидше справляються з усіма видами забруднень, а вам не потрібно витрачати багато зусиль. Але народні способи – це добрий спосіб заощадити.
Акуратно доглядайте змішувач. Щоб не подряпати виріб, забудьте про жорсткі щітки та засоби з абразивними частинками. Достатньо пройтися м’якою ганчіркою з мікрофібри, а плями білого нальоту від води можна видалити за допомогою оцтового розчину.Особливу увагу приділіть унітазу. Він найбільш схильний до появи іржі і нальоту. Щоб він залишався блискуче-білим якомога довше, нанесіть велику кількість засобу для чищення і залиште на деякий час, ретельно протріть йоржиком стінки. Пам’ятайте: туалетні щітки теж потребують чищення. Після використання дайте йоржику висохнути і розпорошіть на нього дезінфікуючий засіб. Працюйте обов’язково лише у рукавичках. Не забудьте протерти сидіння та кришку.
Біла блискуча ванна – це головний атрибут ванної кімнати. Щоб позбавитися мильного нальоту, цвілі на швах і стиках, потрібно враховувати важливі особливості догляду, що безпосередньо залежать від матеріалу:
Повернути первозданну білизну сантехніці можна, але набагато простіше дотримуватися простих правил і регулярно підтримувати чистоту у ванній кімнаті. Це допоможе уникнути розмноження мікробів, зберегти привабливий зовнішній вигляд та суттєво продовжить термін її експлуатації.
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…