– І критика її сварить, і режисери не знімають, і грошей немає, і здоров’я підводить, і чоловік п’є.
Коли знайома пішла геть, подруга здивовано запитала Рум’янцеву, навіщо так згущує барви. Адже в неї все чудово — і знімають, і платять, і чоловік прекрасний.
На що Румянцева відповіла: «Ти знаєш, дама ця дуже любить співчувати, і для неї справжня радість, коли з ким-небудь із друзів, а особливо подруг, діється щось неприємне. Чому б не додати безневинної радості людині?»
Деякі сцени фільму «Діамантова рука» знімали у Сочі. Під час зйомок епізоду, в якому брали участь Нікулін, Миронов і Папанов, з натовпу цікавих прорвався якийсь неголений тип. Відштовхнувши Миронова з Папановим, він підбіг до Нікуліна з криком: «Здорово, розгільдяй!». У цей момент вся знімальна група по-справжньому позаздрила популярності Нікуліна у народу.
За кілька років Миронов приїхав до Сочі на гастролі. Прогулюючись вулицею з кимось із колег, він згадував зйомки «Діамантової руки». У цей момент з-за рогу виїхав велосипедист. Побачивши Миронова, він зупинився і радісно закричав: «От так хрін до нас завітав!». Після цього колега актора зауважив: «Ось тепер, Андрію, я бачу, що ви з Нікуліним цілком зрівнялися за популярністю у народу!»
Микола Трофимов на сцені часто забував текст. Якось знаменитого режисера Товстоногова запросили до Театру комедії, де служив Трофимов, ставити виставу. Трофимов під час репетиції постійно запинався, і репліки йому нагадували колеги.
Через нього Товстоногову довелося тричі зупиняти репетицію та давати можливість освіжити у пам’яті текст ролі. Тоді Товстоногов відвів Трофимова вбік і змовницьким тоном сказав: «Миколо Миколайовичу, хочете, поділюся старовинним індійським способом запам’ятовування тексту?». Трофимов пожвавішав, закивав і приготувався запам’ятовувати рецепт. І тоді Товстоногов нахилився до нього і пошепки сказав: «Його треба вчити».
За радянських часів у Большому драматичному театрі йшла прем’єра якоїсь вистави «з життя робітників», які вимушено ставили пачками у всіх театрах. Зали зазвичай були напівпорожні, глядачі подібні до п’єси ненавиділи і йшли до театру дуже неохоче. Натомість критики розхвалювали подібні «шедеври» щосили.
Якось після прем’єри хтось поцікавився у Кирила Лаврова, який брав участь в одній такій виставі: «Ну, як приймала публіка? Як виставу зіграли?». І Лавров відповів: «Внічию!»
23 травня сухо та сонячно, крім одного регіону: дощитиме лише у західних областях.
Розумні годинники не тільки показують час, а й виконують безліч інших функцій, які роблять наше…
Що чекає на метеозалежних людей? Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Досвідчені кухарі знають маленький секрет смачного плову. Щоб плов вийшов чудово ніжним та смачним, потрібно…
За рік яйця подорожчали майже на 75%, але у квітні-травні почали дешевшати. Експерти пояснюють, коли…
Тисячі українців виявилися далеко від своїх будинків через війну. Що робити з комунальними платежами, якщо…