Його рекомендується зробити тому, що на плодових деревах триває формування квіткових бруньок врожаю майбутнього року, а небувало суха земля не дасть шансів на їхнє зростання або дерево закладе неповноцінні, нежиттєздатні квіткові бруньки, які обсипаються після цвітіння, не залишивши зав’язі.
Полив дерев проводять 1 раз на два тижні в глибокі траншеї, розташовані по периметру крони. Класичний полив в лунки при такій посусі дуже дорогий і малоефективний. Винятком можуть бути лише молоді однорічні саджанці, лунки яких обов’язково мульчують товстим шаром мульчі для збереження вологи.
Для ягідних кущів зараз полив – це питання життя і смерті. Проводять економний полив в лунки і невеликі поглиблення з подальшим мульчуванням або засипанням лунок землею.
Для економного витрачання вологи кущами, прибирають всі старі гілки та ті, що відплодоносили, міжряддя мульчують травою.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, як врятувати врожай, що дозріває на грядках.
Тетяна ЛЯШЕНКО, садівниця-експериментаторка.
м. Первомайськ Миколаївської області.
20 травня в Україні відзначають Всесвітній день метролога, Всесвітній день травматолога, День банківських працівників України,…
З 1 липня в Україні буде запроваджено нову базову соціальну допомогу. Розмір соцвиплат значно підвищиться,…
20 травня у більшості областей, окрім північних, знову буде дощ. У вівторок буде ще волого,…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Мариновані овочі - чудова добавка до будь-яких закусок.
У різних регіонах почали з'являтись підроблені платіжки за комунальні послуги.