Середа, 17 Серпня, 2022
ГоловнаСуспільствоВ Україні кардинально оновлять шкільну програму: що зміниться

В Україні кардинально оновлять шкільну програму: що зміниться

Этот материал также доступен на русском языке
Через повномасштабне вторгнення Росії в Україні оновлять шкільні програми з більш ніж десяти навчальних предметів та курсів.

Відповідний наказ про створення експертних робочих груп для роботи над програмами було підписано міністром освіти Сергієм Шкарлетом, пише Освіта.ua.

Зокрема, оновлення змісту навчальних програм пов’язане з масовим вторгненням збройних сил Росії і має відбутися щодо питань цивільного захисту, російської культури та історії.

Буде внесено зміни до змісту навчальних програм для 6–11 класів з предметів «Захист України», «Основи здоров’я», «Історія України», «Всесвітня історія», «Основи правознавства», «Географія», «Фізична культура», «Закордонна література».

Також оновлення очікує програми курсу «Громадянська освіта» та інтегрованих курсів «Історія: Україна та світ», «Література» (російська та зарубіжна; молдавська та зарубіжна; польська та зарубіжна; румунська та зарубіжна; угорська та зарубіжна).

Також планується оновити програми з мов національних меншин (угорської, румунської, російської, польської, молдавської) та типові освітні програми для 1-4 класів.

Робочі групи повинні до 15 червня 2022 року розробити проекти змін до навчальних програм та подати їх на розгляд директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти. Після розгляду директоратом дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти оновлені навчальні програми в установленому порядку мають бути подані на затвердження керівництву Міністерства освіти.

Нове на сайті