Прогнозом поділилася синоптикиня Наталя Діденко.
Раніше ми розповідали, якою буде погода в травні.
«Хто мерзне, трясеться від холоду і вдома, і на вулиці, слабодушно поглядає на любовно вже запаковані зимові речі, на довгий пуховик і на шапку – для вас ця прогностична інформація. Найближчими днями холод нікуди не подінеться. І це краще знати, аніж не знати. Ну, як холод? Не мороз, звісно, але й суттєвих зсувів у бік відчутного потепління не видно», – написала синоптикиня.
За словами Наталії Діденко, холодна чи прохолодна погода триватиме в Україні ще до кінця цього тижня. Та ще й з періодичними дощами.
Все ж таки травневе сонце, нехай і короткочасне, зможе швидко нагрівати навколишнє середовище.
Як зазначила синоптикиня, реальне потепління очікується із 20 травня.
“А поки не перемерзайте, не соромтеся пуховика, теплішого взуття і навіть шапки! Весна все одно прийшла, бузок з каштанами зацвіли! І тепло неодмінно порозовіє наші підмерзлі носи та щоки”, – підсумувала Діденко.
Завтра, 13 травня, в Україні утримається прохолодна погода з дощами.
А минулого року травень побив усі рекорди з високої температури.
Так, за даними Європейського центру зі зміни клімату, глобальна середня температура в травні 2024 року була на 0,65°C вище за середню за 1991-2020 роки і на 1,52°C вище за середню за 1850-1900 роки (до індустріального періоду).
Вас також можуть зацікавити новини:
Нерідко ми самі за собою помічаємо, як зводимо брови або стискуємо зуби при напруженій роботі…
Кухонні дошки сьогодні виготовляють з різних матеріалів. Як правильно доглядати за ними?
У вас раптово з'явився біль у сідницях, попереку або верхній частині стегна? Він посилюється під…
Іноді трапляється прикра ситуація: ви заздалегідь замовили святкування — наприклад, весілля або ювілей — а…
Спробуйте приготувати оладки із молодої капусти. Вони не лише смачні, а й надзвичайно легко та…
Мініпарфумерія – це знайомі аромати у компактному форматі. Сьогодні такий варіант обирають не лише для…