Новини

Мобільний зв’язок: що буде з тарифами в жовтні

Ключові тези:

  • Стільниковий зв’язок дорожчає — з кінця вересня та жовтня “Київстар” підвищує вартість окремих тарифів, які тривалий час залишалися без змін.
  • Причини подорожчання — компанія пояснює зростання тарифів збільшенням собівартості через подорожчання електроенергії, палива та інфляції.
  • Vodafone не підвищує ціни, але вносить зміни до назв тарифів — вартість послуг залишається незмінною.

Мобільний зв’язок: що буде з тарифами у жовтні

З жовтня на українців чекають зміни у сфері мобільного зв’язку. Як поведуться найбільші українські оператори, наскільки підвищаться ціни на деякі тарифи і що залишиться без змін.

Київстар

Мобільний оператор «Київстар» підвищив вартість деяких тарифних планів. Як повідомили у компанії, подорожчання зачепило користувачів тих тарифів, умови яких не переглядали понад рік.

  • З 24 вересня для абонентів передплати вартість тарифу LOVE UA Світло 2023 становитиме 300 грн на 4 тижні, а із Суперсилою Економія — 225 грн на 4 тижні.
  • З 1 жовтня 2025 року для абонентів контракту вартість тарифу LOVE UA Контракт становитиме 250 грн/міс.

У пресслужбі «Київстар» пояснили, що собівартість послуги зросла через підвищення цін на електроенергію для бізнесу у вечірні пікові години, збільшенням вартості пального для генераторів, а також через вплив інфляції та коливань валютного курсу.

Vodafone

Також «Vodafone» розіслав своїм абонентам повідомлення з попередженням про зміни. Але вони стосуються тільки назв певних тарифів, а не їх вартості.

«Змінюємо назву вашого тарифу з 25.09. Більше нічого не змінюється», – йдеться в повідомленні оператора.

Читайте також:

Новое на сайте

  • Новини

Україну накриє різке похолодання зі зливами та грозами

У четвер, 14 травня, погода в Україні різко зміниться через проходження холодного атмосферного фронту. Частину…

13/05/2026 22:30
  • Новини

Землю накриє «червона» магнітна буря: хто у зоні ризику 14 травня

У четвер, 14 травня 2026 року, Земля опиниться під впливом потужної магнітної бурі червоного рівня.…

13/05/2026 21:30
  • Новини

Петиція проти нового Цивільного кодексу набрала 25 тисяч підписів за день: що тепер?

Реформа Цивільного кодексу в Україні містить так багато суперечностей, що наразилася на спротив суспільства. Петиція…

13/05/2026 21:03
  • Новини

У Кремлі висунули нову умову для переговорів з Україною

У Кремлі заявили про готовність до мирних переговорів з Україною, але одночасно висунули “нову” умову…

13/05/2026 20:30
  • Новини

Коли можна продати успадковану нерухомість: відповідає Мін’юст

Успадковану квартиру чи будинок миттєво продати не вийде. Згідно з роз’ясненням Мін’юсту від 12 травня,…

13/05/2026 20:01
  • Новини

“Вероніка Феншуй Офіс”: журналісти з’ясували, хто така насправді ворожка Єрмака

Під час розгляду справи у Вищому антикорупційному суді прокурори заявили, що колишній глава Офісу президента…

13/05/2026 19:30