Частині внутрішньо переміщених осіб перестануть виплачувати державну допомогу на проживання. Йдеться про виплати в розмірі 2000 гривень на місяць на дорослу людину й 3000 гривень на дитину чи особу з інвалідністю.
Раніше ми розповідали, як пенсіонерам отримувати майже 1200 гривень щомісяця.
Виплати ВПО надаються лише в разі неперевищення сукупного доходу сім’ї встановленого рівня. Обмеження передбачені постановою Кабміну “Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, від 20.03.2022 №332”.
Обмеження стосуються й здійснення великих покупок.
Як розповіла адвоката Адвокатського бюро Івана Хомича Олена Воронкова, виплати ВПО не надаються особам, які протягом трьох місяців перед зверненням придбали автомобіль що підлягає державній реєстрації, не старший ніж п’ять років.
Також грошова допомога не призначається, якщо переселенець придбав мотоцикл, вартість перевищує 13 розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, на 1 січня року, з якого призначається допомога (у 2025 році це 30 693 гривні).
Виключення в разі здійснення відповідних покупок:
Джерело: Факти
Вас також можуть зацікавити новини:
2026 рік за китайським календарем мине під знаком Червоного Вогняного Коня — символу сили, руху,…
Пенсія за вислугу років в Україні призначається не всім, а лише окремим категоріям громадян. Йдеться…
Яблучний бісквіт — це не лише смачний десерт, а й корисна домашня випічка, особливо актуальна…
Завтрашній день принесе українцям типову зимову погоду з опадами та вітром. Синоптики застерігають водіїв і…
Кінець грудня не принесе різких змін у геомагнітному полі Землі. Фахівці зазначають, що день буде…
Новорічне меню 2026 року радять складати з урахуванням символу року — Вогняного Коня. Вважається, що…