На Волині запровадили посилений контроль за поводженням зі старими автомобільними покришками. Через посилення правил багатьом водіям потрібно буде сплатити великі штрафи.
Раніше ми розповідали, що в Україні можуть ввести штрафи за літню гуму взимку.
Відповідне рішення ухвалили через безконтрольний викид шин або їх спалювання. Такі дії завдають серйозної шкоди довкіллю.
Тому в разі порушення правил утилізації автомобільних покришок автомобілістам доведеться заплатити штрафи від 340 до 1760 гривень — залежно від масштабу заподіяної шкоди та кількості порушень. Складатимуть протоколи відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Щоб не платити величезних штрафів, водіям радять звертатися до спеціальних пунктів переробки шин. Це допоможе не зашкодити екології, а також зменшить кількість стихійних звалищ.
Джерело: Автотема
Вас також можуть зацікавити новини:
8 липня у північних областях та на Вінниччині очікуються дощі, на решті територіях - без…
Слід пам'ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.
У спеку не хочеться довго стояти біля плити. Ми пропонуємо вам швидкі та оригінальні літні…
Якщо у вас під час ходьби стали боліти або німіти ноги, варто звернутися до лікаря…
Смартфон розряджається швидше, ніж хотілося б? Можливо, справа не у старому акумуляторі, а у повсякденних…
Ви здивуєтеся, дізнавшись, на що здатна звичайна лимонна кислота. Ось кілька лайфхаків, які варто спробувати…