А ще пояснимо, чому експерти не радять запивати хурму водою.
Солодкий і нев’яжучий смак має сорт Корольок, а також гібрид Шарон. Зовні ці плоди важко відрізнити від звичайних сортів хурми, тому звертайте увагу на етикетку або запитуйте продавців.
Читайте також: Медики розповіли, за яких хвороб протипоказана хурма
Також максимально смачними і мінімально терпкими будуть стиглі плоди інших сортів. Щоправда найбільш в’яжучі відчуття отримуємо від їхньої шкірки. Але саме у шкірці сконцентрована найбільша кількість корисних речовин. Тому не варто від неї відмовлятися. Існують способи зменшити її терпкий смак.
Таніни – це дубильні речовини, які містяться в шкірці хурми і надають їй терпкий смак. Щоб мінімізувати цей ефект, можна скористатися однією з дієвих порад.
Хурма відноситься до тих продуктів, які важко поєднуються з деякими іншими. Тому запивання водою чи молоком, поєднання з алкоголем та жирною їжею може спричинити розлад травлення.
Плоди хурми добре поєднуються з кисломолочними продуктами.
Читайте також: Свіжий салат з хурмою: ви такого ще не пробували
За етикетом хурму подають цілою. Тверді плоди слід розрізати ножем і істи виделкою. М’які – розрізати та їсти десертною ложкою.
Яскравий та позитивний тиждень, особливо для тих, хто займається питаннями соціальної інтеграції, особистісного розвитку, професійної…
Для того щоб сплатити комунальні послуги, вже давно не обов'язково в будь-яку погоду виходити з…
Про унікальні властивості кропиви люди знають з давніх-давен. За старих часів з кропиви ткали полотно.…
Після закінчення холодів теплий одяг потребує правильного зберігання, щоб радувати своїх власників наступного сезону. Перше…
Головний біль, тиск у черепі, затьмарення свідомості — усе це може бути симптомом підвищеного внутрішньочерепного…
Ми продовжуємо рубрику «Відомі люди на монетах», де знайомимо вас із викарбуваними в металі знаменитими…