Деякі господині намагаються рідше прати постіль, щоб вона менше зношувалась. Але фахівці запевняють: регулярне та своєчасне прання корисне для постільної білизни. Тому ви припускаєтеся помилки, коли відтягуєте заміну постільної білизни.
Раніше ми розповідали, що ефективніше пере гель або порошок для прання.
У пранні простирадл важливо дотримуватися правильного графіка – переконують експерти з прибирання та прання Марісса Мерфі та Гейлі Бекнел.
На їхню думку, оптимальним буде прання постільної білизни раз на тиждень. Варто обрати один день тижня, коли ви будете замінювати постіль. Повірте, ви самі його чекатимете цілий тиждень, аби відчути насолоду сну на чистих простирадлах.
Дослідження Каліфорнійського університету свідчать, що за день людина втрачає близько 500 мільйонів клітин шкіри. Значна їх кількість залишається на простирадлах.
Експерт Мерфі нагадує, що окрім цього, на ліжку залишаються частки засобів догляду, які жінки використовують перед сном.
– Омертвілі клітини шкіри приваблюють пилових кліщів, які є серйозним тригером для людей, які страждають на алергію. Крім того, ви можете не усвідомлювати, скільки поту, слини, шерсті домашніх тварин і пилу може накопичитися на ваших простирадлах за тиждень. Позбавте себе закладеного носа і періть простирадла щотижня, – радить Бекнел.
Звісно, механічне зношування від процесу прання існує. Але воно не настільки критичне для тканини, як тривале накопичення бруду на ній.
– Бруд і омертвілі клітини шкіри, які скупчуються на простирадлах і наволочках, потрапляють у бавовняні волокна і спричиняють розрив бавовняної нитки. Це призводить до утворення катишків на простирадлах, – наголошує Марісса Мерфі.
Читайте також:
Для того щоб сплатити комунальні послуги, вже давно не обов'язково в будь-яку погоду виходити з…
Про унікальні властивості кропиви люди знають з давніх-давен. За старих часів з кропиви ткали полотно.…
Після закінчення холодів теплий одяг потребує правильного зберігання, щоб радувати своїх власників наступного сезону. Перше…
Головний біль, тиск у черепі, затьмарення свідомості — усе це може бути симптомом підвищеного внутрішньочерепного…
Ми продовжуємо рубрику «Відомі люди на монетах», де знайомимо вас із викарбуваними в металі знаменитими…
З віком засвоєння вітаміну B12 погіршується, і це може серйозно позначитися на здоров'ї. Цей вітамін…