Частина пенсіонерів протягом двох останніх місяців 2024 року отримуватиме доплати до пенсії від ООН.
Про це нагадують у Пенсійному фонді України.
Раніше ми розповідали, які пільги передбачені для пенсіонерів.
Відповідна програма діє з серпня 2023 року та була продовжена до кінця 2024-го.
Доплати до пенсії надаються пенсіонерам, які отримують дуже маленьку пенсію (до 3250 гривень на місяць) та проживають у зоні активних чи бойових дій, відповідно до затверджених Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій списків.
Важливою умовою отримання грошових доплат від ООН є неотримання пенсіонером грошової допомоги від держави або благодійних організацій з 1 березня 2023 року.
Сума доплат до пенсії становить різницю між 3250 гривнями та розміром пенсії людини.
Для отримання виплат нікуди звертатись не потрібно — їх нарахують автоматично, згідно з інформацією з баз даних Пенсійного фонду України.
Вас також можуть зацікавити новини:
Частина пенсіонерів можуть отримати безкоштовні продукти харчування від відомого міжнародного фонду. Як це зробити.
Частина українців можуть залишитися без пенсій. Які вимоги потрібно обов'язково виконати, щоб отримувати пенсійні виплати.
21 травня в Україні відзначають Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, Міжнародний…
Статистика свідчить, що середня українська пенсія становить третину середньої зарплати. Скільки ж пенсії нарахують при…
Погода в Україні на середу, 21 травня у східних областях, місцями у центральних, західних, південних…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня: як поводитися метеозалежним.