Раніше ми писали, що водіям почали виписувати штрафи за популярне порушення.
Часто водії стикаються із санкціями через зовнішній вигляд їхніх автомобілів, зокрема, за неправильне скло. Давайте розглянемо, кому загрожує таке покарання і як його уникнути.
Варто розуміти, що в Україні тонування автомобільних вікон дозволене, але є чітко визначені норми. Зокрема, світлопропускання лобового скла має бути не менше 75%, а для передніх бічних вікон – не менше 70%. Ці обмеження встановлені для забезпечення безпеки на дорозі, оскільки надмірне тонування може знижувати видимість і створювати небезпеку для всіх учасників руху.
Одним із видів тонування, яке повністю заборонене в Україні, є дзеркальне тонування. Це покриття не лише приховує салон автомобіля, але й може сліпити інших водіїв на дорозі. За порушення цієї норми передбачено штраф. Якщо ж водій порушує правила повторно, йому можуть тимчасово позбавити водійських прав.
Деякі водії встановлюють прозорі кольорові плівки на верхню частину лобового скла для захисту від засліплення сонцем. Важливо знати, що такі плівки не підпадають під заборону, оскільки не перешкоджають видимості на дорозі.
Щоб уникнути неприємних штрафів і зберегти свій водійський стаж, водіям варто дотримуватись простих правил:
Читайте також:
Пенсійний фонд зменшує пенсії без відома пенсіонерів: чому розмір пенсії “скаче” (відео)
Перекази з картки на картку: Нацбанк з 1 жовтня встановлює обмеження (відео)
Кваліфікований електронний підпис має таку ж юридичну силу, як власноручний підпис, і відкриває доступ до…
З часом білі рушники можуть сіріти та ставати жорсткими, але правильний догляд допоможе повернути їм…
Колись це була звичайна дівчинка із Запоріжжя, яка на кухні вистукувала мелодії на порожніх пляшках.…
Ціни на електроенергію для населення в європейських країнах різняться у кілька разів. У найдорожчих державах…
Середня пенсія в Україні у 2026 році становить 6 544 гривні. За рік виплати зросли…
З початком Великого посту багато хто починає обговорювати меню: чи можна рибу, чи дозволені морепродукти,…