Можливими є перевантаження та підвищення артеріального тиску, головні болі та судоми ніг. Тут допоможе одне – правильно розподілити енергію: виділити час на роботу і час на відпочинок. Також у жовтні зверніть увагу на зміцнення кісток та легенів, можливими є запальні процеси.
Особливо вразливим місцем у жовтні є шкіра (можливими є запалення та інфекції). Також уваги у цей період потребує серце. Не нехтуйте порадами лікарів, не забувайте приймати призначені ліки. Щоб уникнути хвороби, треба більше часу приділяти відпочинку на свіжому повітрі, фізичній активності.
Потрібно збільшити фізичну активність, наприклад, більше ходити пішки. Це допоможе запобігти зниженню імунітету і проблемам з нервовою системою, появі нападів депресії, перепадам настрою, збільшенню маси тіла. Не завадить також регулярний контроль рівня цукру в крові.
Раки часто думають про інших більше, ніж про себе, тому нехтують власним здоров’ям. Але у жовтні це не завдасть їм суттєвого клопоту – якщо зараз є якісь хвороби, то вони почнуть згасати. Але заспокоюватися не слід: профілактичні заходи у вигляді регулярних фізичних вправ не будуть зайвими.
Слід берегти нерви, бо вони можуть вплинути на стан здоров’я, призвести до підвищення артеріального тиску. Варто звернутися до фахівця ще на початкових етапах, щоб уникнути проблем у майбутньому. Головна увага має бути прикута до стану шлунка та підшлункової залози.
Можуть виникнути проблеми з травленням, особливо у тих, хто вже мав виразку. У жовтні утримуйтеся від вживання салатів з майонезом та надмірної кількості солодощів, щоб уникнути небезпечного підвищення рівня цукру в крові, появи холестеринових бляшок у судинах, збільшення маси тіла.
Якщо маєте хронічні захворювання системи травлення або суглобів, нирок або печінки, то не залишайте їх без уваги. Профілактичні заходи, призначені лікарем, допоможуть уникнути небажаних ускладнень.
Варто змінити стиль життя, додавши більше активності та здорового харчування, особливо в холодну пору року. Можливо, є сенс трохи скоротити обсяги споживання нездорової їжі. Подорожі та помірні заняття спортом допоможуть підтримувати себе у належній формі.
Зміцнити організм, щоб не було нежитю або грипу, у жовтні допоможуть прогулянки на свіжому повітрі, прийняття холодного душу і правильне харчування. Уникайте стресів і дотримуйтеся здорового способу життя. Не зайвими стануть тренування, але без великих перевантажень.
Подбайте про своє психічне здоров’я, бо слабкою ланкою є щитовидна залоза, яка погано реагує на стреси. У цьому допоможуть дихальні практики, правильне харчування, медитація і спорт. Але переборщувати з останнім не варто – є ризик отримати травму і не досягти бажаного результату.
Можливими є проблеми з хребтом (защемлення), печінкою та підшлунковою залозою (періодичні болі). Тому у жовтні дотримуйтеся стандартних рекомендацій: ходіть на масаж, будьте фізично активними і їжте якісну їжу, багату на вітаміни. Не зайвими будуть також розвантажувальні дні.
Особливої уваги у жовтні потребуватиме серцево-судинна система. Є небезпека появи серцевих аритмій. Профілактичні заходи (рівний емоційний стан, 8-годинний сон) допоможуть уникнути проблем у майбутньому, зокрема порушень серцевого ритму або підвищення артеріального тиску.
Цей рецепт маринованих огірків із гірчицею у зернах та стерилізацією стане знахідкою для всіх, хто…
Передати житло тому, хто допомагає, – гарна ідея. Але оформити це можна по-різному, і від…
Урожаю все нема, а дерево росте вже не перший рік? Причин відсутності плодів у сливи…
Не обов’язково бути шеф-кухарем, щоб створити закуску, яка прикрасить будь-який стіл. Замість банальних канапок –…
З початку 2025 року ПУМБ став лідером серед банків в онлайн-кредитуванні малого бізнесу. Така динаміка…
Для клієнтів одного з найпопулярніших банків країни ввели важливі зміни. До коли відтепер можна користуватися…