Для вирішення житлової проблеми внутрішньо переміщених осіб (ВПО) розроблено новий вид допомоги – субсидія на оренду житла, повідомляє Міністерство соцполітики.
Поки що це експериментальний проект, який планується реалізувати протягом двох років.
Її розмір враховуватиме вартість оренди у певному регіоні або населеному пункті країни. Адже ціна на оренду у Києві, Миколаєві, Закарпатті або у невеликому містечку суттєво відрізняється.
Крім того, розмір субсидії залежатиме від кількості осіб у складі сім’ї, яка орендує житло. А також від доходів сім’ї та її здатності оплачувати рахунки за оренду самостійно. Що нижчі доходи, то більший відсоток вартості оренди покриватиме субсидія.
На першому етапі запровадження субсидії на оренду планується лише для ВПО. Надалі таку субсидію даватимуть й іншим нужденним людям.
Передбачається, що «нову» субсидію призначатимуть з червня.
У вересні в Білорусі відбулися військові навчання «Захід-2025», які загострили увагу до так званого Сувальського…
Хочеться чогось смачного та ситного без зайвої метушні? Спробуйте картоплю, фаршировану м'ясом та яйцями! Ця…
Закон стоїть на боці ветеранів. Розповідаємо, що робити, якщо вам відмовили у пільзі.
Держава запускає нову форму підтримки – базову соцдопомогу. Розповідаємо, куди звертатися та як правильно оформити…
З 1 жовтня в Україні набувають чинності нові правила карткових платежів. Українці побачать більше деталей…
Лічильники під контролем держави. Що тепер зобов’язані робити власники квартир?