Досвідчені городники не радять садити після картоплі баклажани, помідори, гострий і болгарський перець, полуницю і суницю.
Усі ці овочі та ягоди сприятливі для тих самих збудників і шкідників, що й картопля. Тому вони можуть бути уражені фітофторозом і колорадським жуком, який є найнебезпечнішим шкідником на городі. Особливу увагу слід звернути на полуницю. Після картоплі вона може бути уражена дротяником або капустянкою.
Грядку після картоплі можна засадити іншими культурами, яким не завадить таке чергування. Відновити мінеральний баланс ґрунту допоможуть бобові культури, які поглинають наземну частину азоту з повітря для скупчення в бульбах.
Після картоплі можна також садити хрестоцвіті овочі: редиску, ріпу та хрін. Але з хроном слід бути обережними, адже він дуже розростається, тому його потім буде важко позбутися.
Перед посадкою капусти грядку варто засіяти конюшиною, щоб відновити рівень мікро та макроелементів.
Після картоплі також добре приймуться гарбузові культури: кабачки чи патисони. А ось огірки та гарбузи краще не вирощувати.
Як сидерати можна посіяти злакові культури. Жито та овес є найпопулярнішими злаковими рослинами, які висівають перед зимовими заморозками. Вони до весни збагатять ділянку поживними компонентами.
Хто має оплачувати повірку газових лічильників та коли це потрібно робити. Усі нюанси процедури.
Одна категорія пенсіонерів має право на безоплатні путівки на санаторно-курортне лікування. Як їх отримати.
Іноді пенсіонери отримують пенсію не в тому розмірі, на який розраховували. У Пенсійному фонді України…
У ПриватБанку запустили нововведення, яке значно спрощує процес переказу коштів. Як парцюватиме нова функція -…
Навіть після миття холодильника неприємний запах залишається? Розповідаємо, як його позбітися.
У 2025 році право вийти на пенсію у 60 років мають ті, хто набув щонайменше…