Цей агроприйом – поливання аґрусу та смородини окропом.
Раніше ми розповідали, чому погано плодоносить смородина.
За допомогою окропу можна вирішити проблему із грибковими захворюваннями. Аґрус і смородина, як і інші плодові рослини, схильні до різних грибкових інфекцій. Одним із основних заходів боротьби з грибками є обробка рослин окропом.
Також окріп захищає від шкідників. Крім грибкових інфекцій, аґрус та смородина часто стають об’єктом нападу різних шкідників, таких як щитівка, кліщі, листовійки та ін. Деякі з них легко знищуються за допомогою окропу. При поливанні аґрусу та смородини окропом, шкідники та їхні личинки гинуть під впливом високої температури.
Зазвичай, це роблять у лютневі вікна, коли встановлюється тепла погода. Можна провести і на початку весни, але важливо, щоб кущі не почали вегетувати, інакше можна лише нашкодити.
Поливати потрібно кущ зверху, щоб усі пагони обдати окропом, не бійтеся ошпарити рослини, при такому поливі окріп швидко остигає і до пагонів він доходить з температурою 70-80 градусів.
Для підвищення ефективності обробки окропом у воду можна додати традиційні засоби проти шкідників: мідний купорос, сіль, марганцівку. Розводять їх у таких пропорціях: марганцівка – 1 г на 10 л води; мідний купорос – 3 г на 10 л води; сіль – 10 г на 20 л води.
Кислий сир – не привід викидати продукт. За допомогою простого трюку та доступних інгредієнтів можна…
В Україні майже кожен п'ятий пенсіонер отримує виплати за спеціальним законодавством. Але вже незабаром система…
Українські фермери розпочали збір кавунів, але поки що врожай продають за підвищеною ціною. Чому кавуни…
Отримати повідомлення про посилку - буденність. Але в умовах війни це навіть може стати смертельною…
Через прострочену ідентифікацію чи неактивний рахунок тисячі пенсіонерів-ВПО залишилися без виплат. Нова ухвала Кабміну дозволяє…
Чи має право роботодавець вимагати від працівника виконувати свою роботу під час повітряної тривоги?