Цей агроприйом – поливання аґрусу та смородини окропом.
Раніше ми розповідали, чому погано плодоносить смородина.
За допомогою окропу можна вирішити проблему із грибковими захворюваннями. Аґрус і смородина, як і інші плодові рослини, схильні до різних грибкових інфекцій. Одним із основних заходів боротьби з грибками є обробка рослин окропом.
Також окріп захищає від шкідників. Крім грибкових інфекцій, аґрус та смородина часто стають об’єктом нападу різних шкідників, таких як щитівка, кліщі, листовійки та ін. Деякі з них легко знищуються за допомогою окропу. При поливанні аґрусу та смородини окропом, шкідники та їхні личинки гинуть під впливом високої температури.
Зазвичай, це роблять у лютневі вікна, коли встановлюється тепла погода. Можна провести і на початку весни, але важливо, щоб кущі не почали вегетувати, інакше можна лише нашкодити.
Поливати потрібно кущ зверху, щоб усі пагони обдати окропом, не бійтеся ошпарити рослини, при такому поливі окріп швидко остигає і до пагонів він доходить з температурою 70-80 градусів.
Для підвищення ефективності обробки окропом у воду можна додати традиційні засоби проти шкідників: мідний купорос, сіль, марганцівку. Розводять їх у таких пропорціях: марганцівка – 1 г на 10 л води; мідний купорос – 3 г на 10 л води; сіль – 10 г на 20 л води.
Для власників банківських карток багатьох українських банків з літа діятимуть нові правила. Які саме обмеження…
Частина українців можуть отримати грошову допомогу від міжнародного фонду в межах нового етапу програми фінансової…
Комунальники зробили важливу заяву, що торкнеться частини українців. Плату за газ у травні можуть не…
Частина пенсіонерів можуть отримати безкоштовні продукти харчування від відомого міжнародного фонду. Як це зробити.
Частина українців можуть залишитися без пенсій. Які вимоги потрібно обов'язково виконати, щоб отримувати пенсійні виплати.
21 травня в Україні відзначають Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, Міжнародний…