Американський благодійний фонд Дукат (Cash For Refugees) виступив із закликом до евакуації із зон підвищеної небезпеки та запускає першу програму грошової допомоги в Куп’янському районі для жителів Петропавлівської ОТГ.
Фонд проводить прийом заявок на виплату одноразової грошової допомоги для сімей, які проживають у населених пунктах Петропавлівської ОТГ Харківської області:
Нещодавно ми писали, як українці можуть отримати 3,6 тисячі гривень на місяць на людину.
Мета допомоги полягає в забезпеченні життєдіяльності населення із зон підвищеної небезпеки. Допомога надається тим, хто одночасно відповідає таким критеріям:
Таким сім’ям одноразово виплатять протягом місяця близько 4 500 грн, але розмір допомоги може бути більшим для окремих категорій за наявності документального підтвердження. Кошти буде переказано на банківську картку.
Під час проходження реєстрації у представників фонду потрібно пред’явити такі документи:
Щоб зареєструватися на отримання грошової допомоги, потрібно заповнити анкету за цим посиланням. Особисту реєстрацію можна за вибором пройти в містах:
Відомості про місце і час проходження особистої реєстрації заявник отримає в SMS-повідомленні, яке прийде на вказаний в анкеті номер телефону.
Джерело: to4ka.fun
Пенсія в лютому 2024: які зміни чекають на українських пенсіонерів у новому місяці (відео)
Кому з переселенців продовжать виплачувати соціальну допомогу – відповідь експерта (відео)
Щороку на Водохреще українці приносять додому освячену воду, зберігають її цілий рік і вживають із…
До редакції звернулася читачка з тимчасово окупованої території. Вона має інвалідність ІІІ групи, майже не…
У квитанціях за комунальні послуги є рядок, який більшість українців сприймає як щось звичне —…
Каші вважають основою здорового харчування, однак навіть корисні продукти потребують міри. Надлишок круп у раціоні…
Магнітні бурі – це періоди, коли багато людей скаржаться на своє самопочуття. Чи варто чекати…
Під час відвідування супермаркетів чи торговельних центрів покупці часто залишають сумки та інші особисті речі…