Відповідний законопроєкт 9 грудня в першому читанні підтримали 233 народні депутати. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.
Раніше ми писали, що для українських водіїв готують чергові нововведення.
Верховна Рада України планує запровадити адміністративні покарання для порушників комендантської години. За відповідний законопроєкт у першому читанні проголосували 233 народні депутати.
Згідно із законопроектом, штрафи за порушення комендантської години будуть встановлені в розмірі 8,5 – 17 тисяч гривень. За повторне правопорушення протягом року передбачається стягнення від 17 до 34 тисяч гривень.
За порушення підприємствами режиму роботи, встановленого на час дії воєнного стану, і режиму світломаскування їм загрожує штраф у розмірі 51 – 102 тисяч гривень, а повторне порушення може обійтися в 170 – 340 тисяч гривень.
Як стверджує заступниця голови КМДА Ганна Старостенко, на Новий рік і Різдво обмеження, пов’язані з дією воєнного стану, у столиці зніматися не будуть.
Влада міста також не планує дозволити масові гуляння на зимові свята і витрачати бюджетні кошти на облаштування новорічних локацій.
Також на головних площах країни не передбачається розміщення
Попри обмеження в центрі столиці за кошти меценатів встановлено новорічну ялинку.
Харчуємося повітрям? Які продукти можуть собі дозволити пенсіонери в Україні – відеоопитування
Як відрізняються пенсії працюючих і непрацюючих пенсіонерів: хто отримує більше і чому
Фахівці перевіряють вакансії, розміщені роботодавцями та кадровими агентствами.
Розсада добре прижилася, але з настанням спеки, незважаючи на поливи, кущики починають в'янути, а листя…
Порадуйте своїх рідних і гостей неймовірно ніжним десертом, який готується за лічені хвилини без особливих…
За своє століття існування кеди перетворилися із суто функціонального спортивного взуття на культурний феномен, що…
У кого з пенсіонерів можуть примусово вилучити пенсійні виплати і з чим це пов'язано.
Для власників банківських карток багатьох українських банків з літа діятимуть нові правила. Які саме обмеження…