У чотирьох містах України проводиться реєстрація на грошову допомогу ВПО та місцевих жителів певних категорій уразливості. Так, грошові виплати можна отримати в Ужгороді, Кривому Розі, Запоріжжі та Мерефі.
Раніше ми розповідали, як отримати допомогу від ООН.
Щоб отримати допомогу, домогосподарства повинні відповідати соціально-економічному критерію та одному чи декільком критеріям уразливості.
Якщо ви отримували допомогу від міжнародних організацій раніше, то до нової реєстрації має пройти: 5 місяців після отримання допомоги, яка надходила з розрахунку на 3 місяці одним платежем, 2 місяці після отримання допомоги, якщо вона надходила трьома щомісячними платежами.
Пріоритетні групи:
За соціально-економічними критеріями пріоритет надаватиметься домогосподарствам, які (розміщені в порядку пріоритетності):
Запоріжжя +38 (068) 557 10 21
Кривий Ріг +38 (095) 382 69 98
Ужгород +38 (068) 814 27 88
Мерефа +38 (050) 105 25 41
Графік роботи: з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 17:00 (технічна перерва з 13:00 до 14:00).
Зверніть увагу, що зараз дуже багато людей звертається з проханням про реєстрацію на отримання грошової допомоги, так що, можливо, знадобиться безліч спроб додзвонитися.
У понеділок, 18 серпня, на Прикарпатті, Буковині, Вінницькій області, а також у північно-східній частині України…
Як поведеться світило, чи варто готувати пігулки?
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Тиждень з 18 по 24 серпня – це не просто календарний перехід від літа до…
Спека прискорила збирання кавунів в Україні, але разом із достатком прийшло падіння цін. Фермери скаржаться…
Чудеса трапляються – але не на замовлення. Ікона «Всецариця» вважається заступницею хворих, але Церква попереджає:…