Автоводії, які перевозять пасажирів і приймають готівкові та електронні платежі з 10 жовтня 2023 року зобов’язані надавати клієнтам чеки. Про це повідомила Державна податкова служба України.
Раніше ми писали, за що водії можуть отримати штраф у розмірі 34 тисяч гривень.
За даними ДПС, це правило передбачено пп. 1, 2 ст. 3 Закону “Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”.
“З 1 жовтня до суб’єктів господарювання, у тому числі фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку другої – четвертої груп, які надають послуги таксі та приймають до оплати готівкові кошти та/або електронні платіжні засоби без проведення таких операцій через РРО та/або ПРРО, можуть застосовуватися штрафні (фінансові) санкції за порушення вимог закону”, – пише пресслужба ДПС України.
Під дію нового правила потрапляють водії таксі, які:
Тепер таких водіїв можуть оштрафувати за порушення Закону про застосування РРО.
З віком наш організм змінюється, і те, що було корисно у 30, може виявитися шкідливим…
Непоодинока історія: пенсіонер виконує всі умови, щоб отримати обіцяні 1000 гривень державної допомоги так званої…
Молода картопля вже не делікатес, але багато в городах і на прилавках, і можна сміливіше…
Дарування — це передача нерухомого майна (будинку, квартири, дачі тощо) безкоштовно, без будь-яких умов чи…
З липня 2024 року українці, котрі постраждали на роботі під час війни, можуть отримати від…
Не всі добрива однаково ефективні для томатів. Розповідаємо перевірений рецепт, який суттєво підвищив урожай.