Про це розповів лікар Юрій Габорець, пише РБК-Україна.
Буває так, що нам доводиться спати у неприродній позі: у транспорті, за столом, біля дитячого ліжечка… І часто ми засинаємо, сидячи, що дуже небезпечно.
На думку медика, саме сон сидячи вважається найшкідливішим.
Коли сон сидячи триває довго, ноги зігнуті та затікають, через що у венах на кінцівках за ніч можуть утворитися тромби.
Коли людина прокидається, то разом із активізацією всіх процесів в організмі ці тромби можуть відірватися та “попливти”. А це може призвести до інсульту чи інфаркту.
Також сон у позі сидячи підвищує навантаження на серце.
Медик радить спати лише лежачи на жорсткій поверхні. А під ноги бажано покласти подушку, щоб вони були трохи підняті – це покращує кровообіг.
“На животі або на боці – це ролі не грає. Головне – не хропіти. Тому що хропіння з елементами апное – це зупинка дихання – навантаження на серце і воно за ніч не відпочиває”, – резюмував лікар.
Ну і не забуваємо, що сон повинен тривати не менше ніж 7 годин.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, які засоби допомагають при безсонні.
Початок нового робочого тижня в Україні принесе екстремально високі температури. За прогнозом синоптиків, найспекотніше 29…
Початок нового тижня мине без сильних геомагнітних коливань.
Останній тиждень червня та початок липня проходитимуть під впливом важливих астрологічних подій.
Багато хто вважає кропив небажаним бур'яном, однак досвідчені садівники радять – не поспішайте її знищувати.…
Посилене випадіння волосся нерідко сигналізує про проблеми в організмі або помилки у щоденному догляді. Фахівці…
Завдяки спеціальній заправці страва виходить соковитою та корисною для здоров'я.