Впоратися з огірковими хворобами допоможе звичайний аптечний засіб, який є практично у кожному будинку. Йдеться про йод. Для приготування чудодійного розчину проти грибкових хвороб, серед яких перше місце займає борошниста роса, потрібно на 10 л води додати 1 літр молока або сируватки та 20 крапель йоду та обприскати рослини.
Раніше ми розповідали, чим підгодувати огірки під час цвітіння.
Не варто забувати і про підживлення. Огірки швидко дозрівають, а це означає, що застосовувати хімічні препарати не варто. На допомогу прийдуть дріжджі. Знадобиться 100 г дріжджів на 10 л води. Поливати потрібно по одній склянці під кожен кущ.
Завдяки дріжджовому підживленню підвищується якість зеленців: плоди виходять рівними, не порожнистими, однаковими за формою.
Також дріжджові грибки захищають огірки від багатьох захворювань, що викликаються такими патогенами, наприклад, як фітофтороз. А ще, насичують ґрунт корисними мікроелементами.
До речі, дріжджових підживлень можна провести три за сезон. Після висадки розсади, під час цвітіння та після масового плодоношення.
Дріжджові підживлення мають пролонговану дію. Внесення такого добрива вистачає на 1,5-2 місяці. Але майте на увазі, що дріжджові добрива добре працюють у ґрунті, підживленому гноєм або торфом.
Депресія та вигорання мають багато спільного, але їхні наслідки для здоров'я можуть відрізнятися кардинально. Чому…
Якщо ви отримали штраф за порушення ПДР, хоча не були за кермом, важливо вчасно призначити…
У деяких випадках заповіт не має сили — частина спадку належить родичам за законом. Хто…
Шукаєте простий і смачний рецепт до чаю? Цей пісочний пиріг із варенням підкорює з першого…
Автоматичне перепризначення субсидій стосується більшості домогосподарств. Але якщо змінився склад сім’ї або майновий стан —…
Грузинська кухня відома своїми насиченими смаками, ароматами спецій та щедрою зеленню. Один із її кулінарних…