Грошову допомогу надаватимуть особам з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи, відомості про яких внесено до Єдиного державного реєстру ветеранів війни*.
Допомога у розмірі 4000 гривень на місяць переказуватиметься на банківський рахунок заявника протягом чотирьох місяців. Тобто загальна сума допомоги становитиме 16 тисяч гривень.
Для отримання грошей заявник мусить заповнити електронну форму на сайті eveteran.gov.ua. Якщо з якоїсь причини гроші не надійдуть, заявку можна подати повторно.
*Згідно з постановою, ухваленою у грудні 2022 року, «Про реалізацію спільного з Міжнародною Федерацією Червоного Хреста та Червоного Півмісяця і Товариством Червоного Хреста України проекту з надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни».
Раніше ми писали, яку нову допомогу готують переселенцям від Червоного Хреста.
У середу, 28 січня, в Україні очікується суттєве послаблення морозів і перехід температури в плюс.…
Наприкінці січня 2026 року вчені фіксують підвищену увагу до космічної погоди через активні процеси на…
В Україні штрафи за порушення правил військового обліку досягають 17 тисяч гривень, а при затягуванні…
Українські вчителі вже найближчими днями побачать перші зміни у своїх зарплатах. Уряд запускає поетапне підвищення…
Прозорий холодець — це не везіння, а правильна техніка. Навіть із хорошого м’яса страва може…
Благодійний фонд «Право на захист» за підтримки міжнародних партнерів розпочав прийом заявок на грошові виплати…