У вересні 2015 року Генеральна Асамблея ООН ухвалила проголосити 9 грудня Міжнародним днем пам’яті жертв злочину геноциду, вшанування їхньої гідності та попередження цього злочину. Цю дату було обрано у зв’язку з тим, що цього дня 1948 року було прийнято Конвенцію про попередження злочину геноциду та покарання за нього. Мета цього Дня — підвищувати популярність Конвенції про попередження злочину геноциду та покарання за нього та її роль у боротьбі з геноцидом та попередження цього злочину, як воно визначено в Конвенції, і щоб поминати людей, які стали його жертвою, та шанувати їхню пам’ять. Приймаючи цю резолюцію без голосування, всі 193 держави-члени тим самим підтверджують, що кожна окрема держава є відповідальною за захист свого населення від геноциду, що така відповідальність передбачає попередження цього злочину, у тому числі підбурювання до нього.
За рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй 9 грудня відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. Під егідою ООН у багатьох країнах світу відбуваються демонстрації, зустрічі та семінари, присвячені цьому Дню.
З початку 2025 року ПУМБ став лідером серед банків в онлайн-кредитуванні малого бізнесу. Така динаміка…
Для клієнтів одного з найпопулярніших банків країни ввели важливі зміни. До коли відтепер можна користуватися…
Пенсіонер Юрій Петренко вважає, що Пенсійний фонд незаконно перерахував його пенсію за двоскладовою формулою. Розбирається…
Відомий благодійний фонд оголосив про видачу грошової допомоги українцям. Хто її може отримати та як…
В Україні досить дивно вирахували норми прожиткового мінімуму для громадян. Так, жінці належить дві сукні…
Частина пенсіонерів можуть отримати спеціальні надбавки до пенсійних виплат від держави. Що саме передбачає пенсійне…