У 2013 році на 68-й сесії Генеральної Асамблеї ООН ухвалили резолюцію про його проголошення. Дату обрали на згадку про двох французьких журналістів, убитих у Малі 2 листопада.
Впродовж останнього десятиліття за висвітлення актуальних подій убили понад 700 журналістів. За офіційними даними Міжнародної мережі сприяння вільному обміну інформацією, у 9 із 10 випадків винуватці цих злочинів уникають покарання. У резолюції опублікували звернення до держав-членів ООН вжити конкретних заходів щодо боротьби з безкарністю та засудили будь-які напади та акти насильства проти журналістів та співробітників ЗМІ.
Українцям обіцяють справедливіші пенсії: у Мінсоцполітики розробляють механізм, що має виправити неспівмірність розрахунків.
Не секрет, що одяг із секонд-хенду має дуже неприємний запах, який звичайним пранням іноді взагалі…
Пенсійний фонд попередив: частина українських пенсіонерів ризикує залишитися без грошей уже з 2026 року. Що…
Огірки чи кабачки? Дієтологи зважили користь обох літніх овочів і розповіли, чим вони відрізняються.
Коли приходить час оформляти пенсію, роки навчання у виші можуть відіграти значну роль. У певних…
Погода в середу мало відрізнятиметься від вівторка. Над Україною – область підвищеного атмосферного тиску, мінлива…