Багато хто вважає, що кісточка на нозі – звичайний наріст. Але це не так. Кісточка – це деформація стопи, яка виникла через відхилення великого пальця у бік сусідніх пальців.
Каблук не є першочерговою причиною. Хоча вузьке взуття, високі та незручні підбори можуть впливати на здоров’я ніг. Найчастіша причина появи кісточок – успадкована слабкість зв’язкового апарату стопи та сполучної тканини.
На жаль, прибрати кісточки зі стопи за допомогою народних засобів не вдасться. Їх можна застосовувати, але вони малоефективні як окремий вид терапії. Лікування потрібно довірити лікарю, який займається проблемами стопи. Запам’ятайте, ніякі змови, кора дерева, капустяні листки, настоянки і медово-перцеві розпарки не допомагають.
Лікування кісточки на нозі без оперативного втручання можливе, але тільки у випадку, якщо воно є своєчасним і коректним. Бажано виявити патологію на ранній стадії. Використовуйте самодіагностику та уважно стежте за суглобом, розташованим поруч із великим пальцем. Якщо ви відзначаєте болючість, а суглоб деформувався, не чекайте наслідків, а негайно звертайтеся до лікаря.
Якщо індекс маси тіла перевищує допустимі норми, організму дуже складно повноцінно функціонувати. Ожиріння значно підвищує навантаження на ноги, через що сильно страждають на суглоби. Через деякий час у опасистих людей може з’являтися кісточка на нозі.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, який рис найбільш корисний.
Хто має оплачувати повірку газових лічильників та коли це потрібно робити. Усі нюанси процедури.
Одна категорія пенсіонерів має право на безоплатні путівки на санаторно-курортне лікування. Як їх отримати.
Іноді пенсіонери отримують пенсію не в тому розмірі, на який розраховували. У Пенсійному фонді України…
У ПриватБанку запустили нововведення, яке значно спрощує процес переказу коштів. Як парцюватиме нова функція -…
Навіть після миття холодильника неприємний запах залишається? Розповідаємо, як його позбітися.
У 2025 році право вийти на пенсію у 60 років мають ті, хто набув щонайменше…