Як повідомила Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», відповідне рішення ухвалив Оператор ДМС України (ОДГТСУ). Йдеться про 1,3 млн колишніх клієнтів ДП «КиївГазЕнерджі», ТОВ «Лубнигаз-Трейдинг», ТОВ «Газ Ресурс Компані», ТОВ «Тернопільміськгаз», ТОВ «Уманьгаз Збут» та ТОВ «Черкасигаз Збут».
У червні їх було переведено до ДК «Нафтогаз України», але платити за газ зазначені споживачі мають нового постачальника, починаючи з травня.
Людей автоматично підключили до річного тарифного плану «Фіксований» із ціною 7,96 грн за кубометр (з ПДВ без вартості транспортування).
«Ми розуміємо, що клієнти цих компаній проводили розрахунок за попередній період із вищезгаданими компаніями, проте, враховуючи рішення ВДТСУ, постачання газу за травень та червень 2022 року здійснював «Нафтогаз», – зазначають у компанії.
Також «Нафтогаз» звертає увагу, що згідно з постановою НКРЕКУ від 30 вересня 2015 р. № 2496 попередні постачальники мали передбачити свою нездатність продовжувати постачання природного газу і заздалегідь (не пізніше ніж через три робочі дні після дня, коли стало відомо про відповідні обставини) повідомити про це всім споживачам.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, за яку комунальну послугу під час війни можна не сплачувати.
Магнітні бурі впливають на здоров'я багатьох людей, і щоб добре підготуватися до складного періоду, потрібно…
Деякі паспорти можуть втратити чинність – і ви залишитися без документа. Що саме стати причиною…
Частина отримувачів соцдопомоги може опинитися без виплат – і причина в новій процедурі, яку запровадили…
Цей виняток у пенсійному законодавстві стосується не всіх, але якщо ви підпадаєте під категорію –…
Здається, що в тіні росте лише трава? Насправді є десятки культур, які чудово почуваються без…
Ці кабачкові рулетики зникнуть зі столу швидше, ніж ви встигните подати до них соус. Неймовірний…