З 4 до 10 липня Місяць росте. Починається рух соків від кореневої системи. Коріння стає менш чутливим і краще реагують на пересадку. Одночасно змінюється чутливість гілок до обрізки та пошкоджень. Запам’ятайте, чим ближче повний місяць, тим гірше дерево реагує на маніпуляції з кроною.
4-5 липня. Добре приживуться декоративні рослини, не призначені для плодоношення, зокрема жимолість, шипшина. З квітів рекомендується садити кучеряві рослини. Скіс сповільнить зростання трав.
6-7 липня. Рекомендується посадка квітів, закладення бульб і насіння на зберігання. Також рекомендується посадка кісточкових фруктових дерев. Ефективні полив та сіножат. Прекрасна пора для зрізання квітів, створення газонних орнаментів, догляду за кімнатними рослинами.
8-9 липня. Рекомендується посадка більшості культур: капусти, помідорів, огірків, перцю, гарбуза. Не рекомендується розмножувати рослини корінням, збирати трави та садити дерева. Ефективними є щеплення, внесення добрив, полив, знищення шкідників, розпушування ґрунту.
10 липня. У цей день рекомендується посадка швидкорослих культур: зелені, цибулі, часнику, перцю, лікарських трав – на насіння, а також суниці, шпинату, шипшини, жимолості, сливи.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що в семи областях України виявлено небезпечний шкідник.
Приємний аромат і красива упаковка – ще не ознака хорошої кави. Дізнайтеся, як не помилитися…
Починаючи з 17 липня 2025 року, територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП)…
Спека чи зливи? Чого очікувати українцям у суботу та неділю? Синоптики зробили детальний прогноз.
Чи буде магнітна буря в суботу. Експерти поділилися прогнозами. Що варто знати метеозалежним.
Вуса гарбузових – корисний елемент, що допомагає рослині триматися на опорах. Але чи потрібно їх…
Цей рецепт – ідеальне рішення, коли хочеться чогось ситного без зайвих клопотів. Обов'язково спробуйте ліниві…