Новини

Місячний календар дачника на тиждень з 25 квітня до 1 травня

 

25 квітня. Цього дня бажано працювати з частиною рослин, яка знаходиться над землею. Рекомендується посадка та посів рослин, а також підживлення та внесення добрив. Можна зайнятися обприскуванням від шкідників та хвороб. У цей день не рекомендується пікірування та прищипування рослин.

26 квітня. Цей день сприятливий для робіт у саду на городі. Рекомендується посів, посадка та пересадка будь-яких рослин, особливо овочевих, гарбузових та пасльонових. Можна зайнятися висадкою розсади, посадкою картоплі та посівом квіткових рослин. Також рекомендуємо зайнятися обприскуванням від шкідників та хвороб, органічним підживленням. Не рекомендовано рясний полив рослин.

27 квітня. Це пасивний день. У саду можна зайнятися обрізанням, щепленням та перещепленням чагарників та дерев, благоустроєм саду. Також рекомендується боротьба зі шкідниками та хворобами. У цей день не рекомендується полив рослин.

28 квітня. Цей день сприятливий для роботи в саду та городі. Сьогодні можна зайнятися оранкою, розпушуванням, підгортанням, заміною ґрунту в горщиках. Також рекомендується посів та посадка рослин, у яких їстівною є підземна частина. Можна зайнятися обрізанням, щепленням та перещепленням.

29 квітня. Це дуже спокійний та гармонійний день. Рекомендується зайнятися посівом та посадкою, а також підживленням рослин. Також можна зайнятися добривом ґрунту та обробкою від шкідників та хвороб. Цього дня не рекомендується пиляти дерева, корчувати, а також копати та рвати квіти та рослини. Крім того, не рекомендується рясний полив.

30 квітня. Молодий місяць. Цей день вважається найважчим днем ​​місячного циклу. У саду можна зайнятися обрізанням дерев та чагарників з метою видалення пошкоджених, хворих та засохлих гілок. Також рекомендується зайнятися обприскуванням рослин від шкідників та бур’янів. У цей день не рекомендується займатися посадкою, щепленням, розпушуванням, копанням, а також працювати з корінням рослин.

1 травня. У цей день краще зайнятися підгортанням рослин, прополюванням, видаленням бур’янів. Можна проводити обрізку чагарників і плодових дерев, особливо, якщо йдеться про пошкоджені або посохлі гілки та пагони. А ось від посадки та щеплень краще відмовитися.

Новое на сайте

  • Новини

Всього одна ложка цього секретного компонента – і рис вийде білим та розсипчастим

Якщо ви хочете приготувати розсипчастий та ароматний рис, то радимо при приготуванні додати лише один…

05/04/2025 23:24
  • Новини

Чому на деревах з’являється клей і чим він небезпечний для саду

Більшість садівників, помітивши клей на деревах, нічого не роблять, вважаючи цей симптом незначним, проте що…

05/04/2025 22:54
  • Новини

Погода в Україні на неділю, 6 квітня

6 квітня у центральних та південних областях очікується дощ, у західних - сніг або мокрий…

05/04/2025 21:58
  • Новини

Магнітні бурі на неділю, 6 квітня 2025 року

Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?

05/04/2025 20:54
  • Новини

Хронічна втома чи небезпечний розлад: визначаємо межу між вигоранням і депресією

Депресія та вигорання мають багато спільного, але їхні наслідки для здоров'я можуть відрізнятися кардинально. Чому…

05/04/2025 19:25
  • Новини

Як уникнути чужих штрафів за порушення Правил дорожнього руху

Якщо ви отримали штраф за порушення ПДР, хоча не були за кермом, важливо вчасно призначити…

05/04/2025 18:35