Новини

Місячний календар дачника на тиждень з 25 квітня до 1 травня

 

25 квітня. Цього дня бажано працювати з частиною рослин, яка знаходиться над землею. Рекомендується посадка та посів рослин, а також підживлення та внесення добрив. Можна зайнятися обприскуванням від шкідників та хвороб. У цей день не рекомендується пікірування та прищипування рослин.

26 квітня. Цей день сприятливий для робіт у саду на городі. Рекомендується посів, посадка та пересадка будь-яких рослин, особливо овочевих, гарбузових та пасльонових. Можна зайнятися висадкою розсади, посадкою картоплі та посівом квіткових рослин. Також рекомендуємо зайнятися обприскуванням від шкідників та хвороб, органічним підживленням. Не рекомендовано рясний полив рослин.

27 квітня. Це пасивний день. У саду можна зайнятися обрізанням, щепленням та перещепленням чагарників та дерев, благоустроєм саду. Також рекомендується боротьба зі шкідниками та хворобами. У цей день не рекомендується полив рослин.

28 квітня. Цей день сприятливий для роботи в саду та городі. Сьогодні можна зайнятися оранкою, розпушуванням, підгортанням, заміною ґрунту в горщиках. Також рекомендується посів та посадка рослин, у яких їстівною є підземна частина. Можна зайнятися обрізанням, щепленням та перещепленням.

29 квітня. Це дуже спокійний та гармонійний день. Рекомендується зайнятися посівом та посадкою, а також підживленням рослин. Також можна зайнятися добривом ґрунту та обробкою від шкідників та хвороб. Цього дня не рекомендується пиляти дерева, корчувати, а також копати та рвати квіти та рослини. Крім того, не рекомендується рясний полив.

30 квітня. Молодий місяць. Цей день вважається найважчим днем ​​місячного циклу. У саду можна зайнятися обрізанням дерев та чагарників з метою видалення пошкоджених, хворих та засохлих гілок. Також рекомендується зайнятися обприскуванням рослин від шкідників та бур’янів. У цей день не рекомендується займатися посадкою, щепленням, розпушуванням, копанням, а також працювати з корінням рослин.

1 травня. У цей день краще зайнятися підгортанням рослин, прополюванням, видаленням бур’янів. Можна проводити обрізку чагарників і плодових дерев, особливо, якщо йдеться про пошкоджені або посохлі гілки та пагони. А ось від посадки та щеплень краще відмовитися.

Новое на сайте

  • Статті

Смарт-годинник: більше, ніж просто гаджет

Розумні годинники не тільки показують час, а й виконують безліч інших функцій, які роблять наше…

22/05/2025 21:53
  • Новини

Магнітні бурі на п’ятницю, 23 травня

Що чекає на метеозалежних людей? Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?

22/05/2025 21:29
  • Новини

В який момент солити плов, щоб він вийшов смачним

Досвідчені кухарі знають маленький секрет смачного плову. Щоб плов вийшов чудово ніжним та смачним, потрібно…

22/05/2025 20:58
  • Новини

В Україні різко подорожчали яйця: скільки коштує десяток яєць – ціни у супермаркетах

За рік яйця подорожчали майже на 75%, але у квітні-травні почали дешевшати. Експерти пояснюють, коли…

22/05/2025 20:35
  • Новини

Важливо знати: коли українці можуть призупинити оплату комуналки

Тисячі українців виявилися далеко від своїх будинків через війну. Що робити з комунальними платежами, якщо…

22/05/2025 19:34
  • Новини

Найвесняніша страва: салат з кульбаби

Ми чули про те, як наші бабусі їли лободу і жували цикорій, як корисний кульбаба.…

22/05/2025 18:57