Новини

Місячний календар дачника на тиждень з 25 квітня до 1 травня

 

25 квітня. Цього дня бажано працювати з частиною рослин, яка знаходиться над землею. Рекомендується посадка та посів рослин, а також підживлення та внесення добрив. Можна зайнятися обприскуванням від шкідників та хвороб. У цей день не рекомендується пікірування та прищипування рослин.

26 квітня. Цей день сприятливий для робіт у саду на городі. Рекомендується посів, посадка та пересадка будь-яких рослин, особливо овочевих, гарбузових та пасльонових. Можна зайнятися висадкою розсади, посадкою картоплі та посівом квіткових рослин. Також рекомендуємо зайнятися обприскуванням від шкідників та хвороб, органічним підживленням. Не рекомендовано рясний полив рослин.

27 квітня. Це пасивний день. У саду можна зайнятися обрізанням, щепленням та перещепленням чагарників та дерев, благоустроєм саду. Також рекомендується боротьба зі шкідниками та хворобами. У цей день не рекомендується полив рослин.

28 квітня. Цей день сприятливий для роботи в саду та городі. Сьогодні можна зайнятися оранкою, розпушуванням, підгортанням, заміною ґрунту в горщиках. Також рекомендується посів та посадка рослин, у яких їстівною є підземна частина. Можна зайнятися обрізанням, щепленням та перещепленням.

29 квітня. Це дуже спокійний та гармонійний день. Рекомендується зайнятися посівом та посадкою, а також підживленням рослин. Також можна зайнятися добривом ґрунту та обробкою від шкідників та хвороб. Цього дня не рекомендується пиляти дерева, корчувати, а також копати та рвати квіти та рослини. Крім того, не рекомендується рясний полив.

30 квітня. Молодий місяць. Цей день вважається найважчим днем ​​місячного циклу. У саду можна зайнятися обрізанням дерев та чагарників з метою видалення пошкоджених, хворих та засохлих гілок. Також рекомендується зайнятися обприскуванням рослин від шкідників та бур’янів. У цей день не рекомендується займатися посадкою, щепленням, розпушуванням, копанням, а також працювати з корінням рослин.

1 травня. У цей день краще зайнятися підгортанням рослин, прополюванням, видаленням бур’янів. Можна проводити обрізку чагарників і плодових дерев, особливо, якщо йдеться про пошкоджені або посохлі гілки та пагони. А ось від посадки та щеплень краще відмовитися.

Новое на сайте

  • Статті

Чому все більше підприємців обирають кредит онлайн в ПУМБ

З початку 2025 року ПУМБ став лідером серед банків в онлайн-кредитуванні малого бізнесу. Така динаміка…

07/07/2025 13:53
  • Новини

Ощадбанк ухвалив важливе рішення, що торкнеться багатьох клієнтів: що змінилося

Для клієнтів одного з найпопулярніших банків країни ввели важливі зміни. До коли відтепер можна користуватися…

07/07/2025 13:12
  • Статті

Перерахунок пенсій за новою формулою: чи варто чекати автоматичного заниження виплат

Пенсіонер Юрій Петренко вважає, що Пенсійний фонд незаконно перерахував його пенсію за двоскладовою формулою. Розбирається…

07/07/2025 12:11
  • Новини

Частина пенсіонерів зможуть отримувати грошову допомогу протягом шести місяців від Карітас: куди звертатися

Відомий благодійний фонд оголосив про видачу грошової допомоги українцям. Хто її може отримати та як…

07/07/2025 11:01
  • Новини

Одна куртка підлітку на 3 роки та дві сукні для жінки на 7 років: Гетманцев про прожитковий мінімум

В Україні досить дивно вирахували норми прожиткового мінімуму для громадян. Так, жінці належить дві сукні…

07/07/2025 10:22
  • Новини

Пенсіонери можуть отримати по 5000 гривень надбавки до пенсії: хто має на це право

Частина пенсіонерів можуть отримати спеціальні надбавки до пенсійних виплат від держави. Що саме передбачає пенсійне…

07/07/2025 09:50