Про це повідомила міністерка соціальної політики Марина Лазебна.
«У нинішніх умовах усі перепризначення мають відбуватися автоматично, щоб людині не потрібно було йти зайвий раз до органів соціального захисту», – наголосила вона.
Перепризначення субсидій відбудеться автоматично для всіх, хто отримував субсидію під час опалювального періоду 2021/2022 років на підставі інформації, яка є в органах соцзахисту з оновленням даних про доходи осіб від Пенсійного фонду та податкового.
Для регіонів, де органи соцзахисту не працюють, розмір субсидій та пільг у квітні та протягом неопалюваного сезону будуть визначатися на основі їх розміру за січень 2022 року, враховуючи співвідношення середнього розміру субсидій та пільг у січні та квітні 2021 року, а також як найбільш показник місяці неопалюваного сезону.
Тарифи на комунальні послуги в березні залишаються стабільними для більшості споживачів, проте окремі категорії та…
Чи збережуть право на індексацію пенсіонерам-переселенцям, яким призупинили виплати через непроходження ідентифікації?
Яйця після закінчення терміну придатності не завжди потрібно викидати — експерти пояснили, коли їх можна…
У багатьох селах України досі немає газового чи центрального опалення. Люди обігрівають домівки дровами та…
В Україні майбутні пенсіонери можуть подати заяву на призначення виплат заздалегідь - не чекаючи дня…
З настанням весни риба стає більш активною, але березень має свої обмеження для рибалок. Зокрема…