Власників зруйнованих та пошкоджених внаслідок бойових дій квартир (будинків) збираються звільнити від плати за комунальні послуги. Відповідний законопроект перебуває на розгляді у Верховній Раді.
Якщо його ухвалять, то постраждалих звільнять від плати за комунальні послуги. На побутовому рівні це і так зрозуміло – платити нема за що, але бажано закріпити таку норму на законодавчому рівні.
Натомість є приклад, коли місцева влада вже звільнила своїх мешканців від плати за комуналку на весь період воєнних дій. Мер Харкова Терехов заявив:
«Всі рахунки за комунальні послуги, які надає місто, а це гаряча та холодна вода, опалення, вивіз сміття, утримання прибудинкової території та інші, з 24 лютого і до кінця війни буде списано».
У міськраді уточнили, що за світло і газ все ж таки доведеться розрахуватися. Але в будь-якому випадку сума для оплати буде меншою у кілька разів.
Розглядають можливість частково скасувати оплату комунальних послуг у Конотопі Сумської області. Можливо, приклад цих міст сприятиме подібному рішенню влади в деяких інших населених пунктах нашої країни.
Українці продовжують шукати захист у країнах ЄС: влітку 2025 року їх побільшало на 31 тисячу.…
Рецепт «Чушка Бюрек» - смачний і корисний спосіб включити болгарський перець до раціону, особливо в…
Юрист пояснив, у яких випадках можна продовжити відстрочку від мобілізації дистанційно і коли ТЦК має…
Автоматична відмова на кордоні. Українцям нагадали про головну вимогу для в'їзду в Польщу.
«Осінній» бізнес у розпалі. Українці масово здають каштани на переробку.
Тисячі переселенців можуть залишитись без соціальних виплат. До 1 листопада 2025 року вони мають пройти…