18 квітня. Цей день вважається сприятливим для садових робіт та робіт на городі. У цей день можна зайнятися посівом та посадкою коренеплодів, цибулинних, бобових, картоплі. Також рекомендується обрізка рослин для уповільнення росту пагонів. Крім того, можна зайнятися прополюванням бур’янів і кореневим органічним підживленням. У цей день не рекомендується посадка, пасинкування, обрізка, прищипування рослин.
19 квітня. Це пасивний день, тому активні дії в саду та городі не рекомендуються. У цей день можна зайнятися посівом та посадкою рослин, у яких їстівна підземна частина: картоплі, моркви, брюкви, цибулі, буряків, арахісу.
20 квітня. Цей день сприятливий для роботи на городі та в саду. Можна зайнятися обрізкою рослин з метою уповільнення росту молодих пагонів, щепленням, прополюванням та проріджуванням. Також рекомендується полив, обприскування від шкідників та бур’янів. У цей день не рекомендуються будь-які роботи з садовим інвентарем.
21 квітня. Цього дня бажано працювати із наземною частиною рослин. Можна прищипувати, робити щеплення та перещеплення, а також підгодовувати рослини та вносити добрива. У саду можна висаджувати та обрізати дерева. У цей день не рекомендуються будь-які маніпуляції з корінням. Також утримайтеся від рясного поливу.
22 квітня. День чудово підходить для робіт у саду та городі. Можна зайнятися посівом та посадкою коренеплодів, цибулинних, бобових, картоплі, або зайнятися проріджуванням сходів та знищенням бур’янів та шкідників. Також рекомендується обрізання дерев, щеплення та підживлення, особливо, прикореневе. А від прищипки та пікірування краще відмовитися. Також утримайтеся від рясного поливу.
23 квітня. Цього дня не бажано займатися активними діями в саду та городі. Рекомендується зайнятися оранкою, розпушуванням і підгортанням, а також прищипкою, пасинкуванням. Крім того, можна зайнятися посівом та посадкою коренеплодів, картоплі, цибулинних, бобових. Рекомендується також зайнятися знищенням бур’янів та різних шкідників та органічним прикореневим підживленням. Полив у цей день не повинен бути рясним. У цей день не рекомендується прищипка та пікірування.
24 квітня. Цей день є дуже сприятливим для роботи з надземною частиною рослин. У цей день рекомендується зайнятися обрізкою дерев, щепленням та перещепленням. Можна також зайнятися посадкою плодів, що знаходяться в землі: моркви, буряків, картоплі, редиски, ріпи.
Але майте на увазі, що 24 квітня ми відзначаємо Великдень, краще цей день провести з рідними та близькими.
Нагадаємо, раніше ми публікували Місячний календар дачника на 11-17 квітня.
Частина українців можуть отримати грошову допомогу від міжнародного фонду в межах нового етапу програми фінансової…
Комунальники зробили важливу заяву, що торкнеться частини українців. Плату за газ у травні можуть не…
Частина пенсіонерів можуть отримати безкоштовні продукти харчування від відомого міжнародного фонду. Як це зробити.
Частина українців можуть залишитися без пенсій. Які вимоги потрібно обов'язково виконати, щоб отримувати пенсійні виплати.
21 травня в Україні відзначають Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, Міжнародний…
Статистика свідчить, що середня українська пенсія становить третину середньої зарплати. Скільки ж пенсії нарахують при…