16 квітня відзначають День Чарлі Чапліна. Цей актор назавжди залишив пам’ять у душі кожного глядача. Образ зворушливого бродяги, людини з чорними вусиками, великим котелком і незмінною тростиною досі викликає захоплення. Чаплін неодноразово зізнавався в тому, що по батьківській лінії у нього було циганське коріння, чим він дуже пишався. Цікавий факт, що через серйозні матеріальні труднощі в сім’ї, Чаплін був змушений почати рано працювати. Він розносив пресу, працював у друкарні та був асистентом лікаря.
Чарлі удостоївся трьох “Оскарів”, при тому, що всі ці нагороди були вручені йому не за акторську гру. У 1975 р. королева Великобританії надала Чарлі Чапліну лицарське звання. Чаплін був автором музики більшості своїх картин.
16 квітня – Всесвітній день голосу. Його почали святкувати у 1999 році. Ініціатором виступило Бразильське товариство ларингології та голосу, зокрема, терапевти, логопеди та викладачі співу.
У 2002 році захід отримав назву “Всесвітній день голосу”. Всесвітній день голосу присвячений феномену голосу як основного засобу спілкування та предмету вивчення множини наук, таких як фізика, психологія, фонетика та біологія. Цього дня лікарі-оториноларингологи, лікарі-фоніатри проводять роз’яснення щодо впливу шкідливих звичок на голос, правил його гігієни, способів профілактики захворювань голосового апарату. Ціль Всесвітнього дня голосу – привернути увагу людей до оцінки стану свого голосу.
1705 – англійська королева Ганна посвятила Ісаака Ньютона в лицарі – це перше в англійській історії звання лицаря, надане за наукові заслуги.
1912 – англійка Гаррієт Квімбі стала першою жінкою, яка перелетіла Ла-Манш літаком.
1936 – у Львові розпочалися масові політичні виступи робітників міста проти уряду Польщі.
1995 – почав діяти телефонний міжнародний код “380”, який Україна першою отримала серед країн колишнього СРСР.
Нагадаємо, раніше ми розповідали про події 13 квітня.
Після закінчення холодів теплий одяг потребує правильного зберігання, щоб радувати своїх власників наступного сезону. Перше…
Головний біль, тиск у черепі, затьмарення свідомості — усе це може бути симптомом підвищеного внутрішньочерепного…
Ми продовжуємо рубрику «Відомі люди на монетах», де знайомимо вас із викарбуваними в металі знаменитими…
З віком засвоєння вітаміну B12 погіршується, і це може серйозно позначитися на здоров'ї. Цей вітамін…
Ведення і зберігання трудових книжок час від часу змінюються, є і нововведення у зв’язку з…
Прикрасою будь-якого столу може стати рибний пиріг. Такий пиріг дуже ситний завдяки поєднанню тіста та…