Сьогодні святкують День служби безпеки України .
25 березня 1992 року Верховна Рада України ухвалила закон “Про Службу безпеки України”. Саме цього дня щороку, починаючи з 2001-го, відзначається День служби безпеки України. Свято було започатковане президентом України Л. Кучмою, враховуючи заслуги СБУ у справі захисту державного суверенітету України, конституційного ладу, територіальної цілісності, законних інтересів держави, а також у забезпеченні прав та свобод людини та громадянина.
25 березня Міжнародний день пам’яті жертв рабства та трансатлантичної работоргівлі. За 400 років у процесі трансатлантичної работоргівлі жертвами стали понад 15 мільйонів чоловіків, жінок та дітей, і це є однією з найпохмуріших сторінок в історії сучасного людства.
Також сьогодні Міжнародний день солідарності з працівниками, які утримуються під вартою та зникли безвісти. Дата встановлена в річницю викрадення Алека Коллетта, журналіста, який працював для агентства Організації Об’єднаних Націй і сприяв організації робіт для допомоги палестинським біженцям на Близькому Сході. Він був викрадений озброєними людьми 25 березня 1985 року, його мертве тіло було виявлено лише у 2009 році. Його розстріляли у долині Бекаа у Лівані.
Це день для об’єднання та мобілізації дій, вимоги справедливості та зміцнення рішучості захищати співробітників та миротворців ООН, а також їхніх колег із спільноти неурядових організацій та преси.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, які свята відзначають 22 березня.
Відомий благодійний фонд оголосив про видачу грошової допомоги українцям. Хто її може отримати та як…
В Україні досить дивно вирахували норми прожиткового мінімуму для громадян. Так, жінці належить дві сукні…
Частина пенсіонерів можуть отримати спеціальні надбавки до пенсійних виплат від держави. Що саме передбачає пенсійне…
Вирішили заламінувати документ «про всяк випадок»? Можливо, дарма — це може стати причиною багатьох проблем.…
Неправильно обрана сіль здатна зіпсувати всю зимову заготівлю. Дізнайтесь, яку сіль не варто використовувати.
Мінімальний страховий стаж, який дозволяє українцям вийти на пенсію, становить 15 років. А що робити…