Про це повідомляє phc.org.ua.
Алкоголь уповільнює роботу центральної нервової системи , що контролює думки. Найбільший вплив алкоголю відбувається на мозок, що впливає на те, як ви думаєте, відчуваєте та поводитесь. Це пов’язано з тим, що алкоголь змінює роботу мозку, і це призводить до виснаження хімічних речовин у нашому мозку, які допомагають зменшити тривожність природним шляхом.
В результаті ми можемо відчувати ще більший стрес, тривогу чи депресію, а потім відчуватимемо, що нам потрібно більше алкоголю, щоб допомогти впоратися з цим непереборним почуттям тривоги.
Алкоголь також впливає на нашу здатність обробляти думки та приймати раціональні рішення , які можуть призвести до збільшення ймовірності насильства чи агресивної поведінки. За надзвичайної ситуації вживання алкоголю може здатися хорошим способом допомогти впоратися зі стресом, але це не так.
Вживання алкоголю в таких ситуаціях становить додаткову загрозу вашому життю . Алкоголь погіршує здатність міркувати логічно, а значить, ви можете недооцінити ситуацію, не мати можливості швидко та адекватно реагувати на події та приймати виважені рішення.
Зараз під час військових дій дуже важливо залишатися тверезим і розсудливим – це може врятувати вам життя!
Нещасні випадки, травматизм . Категорично заборонено керування транспортним засобом, використання інструментів чи механізмів у стані алкогольного сп’яніння. Ці правила діють і в мирний час, особливо важливими зараз — під час війни.
Несумісність деяких ліків або інших препаратів, що взаємодіють із алкоголем . Під час війни, коли доступ до ліків обмежений та існують проблеми з доступом до лікаря, слід мінімізувати будь-які випадки, які можуть вимагати уваги медиків. Не ризикуйте своїм здоров’ям.
Отруєння неякісними алкогольними напоями чи сурогатом. Навіть якщо у вас залишилися запаси алкоголю до введення в дію заборони продажу, відмовтеся від ідеї випити ввечері. Замініть вживання алкоголю медитацією або хорошим і якісним сном – це буде ефективнішим і допоможе зберегти життя, якщо раптом станеться екстрена ситуація.
Хто має оплачувати повірку газових лічильників та коли це потрібно робити. Усі нюанси процедури.
Одна категорія пенсіонерів має право на безоплатні путівки на санаторно-курортне лікування. Як їх отримати.
Іноді пенсіонери отримують пенсію не в тому розмірі, на який розраховували. У Пенсійному фонді України…
У ПриватБанку запустили нововведення, яке значно спрощує процес переказу коштів. Як парцюватиме нова функція -…
Навіть після миття холодильника неприємний запах залишається? Розповідаємо, як його позбітися.
У 2025 році право вийти на пенсію у 60 років мають ті, хто набув щонайменше…