Росія напала на Україну зранку 24 лютого. По всій країні прокотилися обстріли, які завдають нищівного удару як державній інфраструктурі, так і майну простих громадян.
Що робити, якщо під час війни ви втратили житло чи транспорт? РБК-Україна REALTY з посиланням на депутата Київської міської ради Ксенію Семенову у Facebook публікує покрокову інструкцію.
Насамперед, фіксуйте руйнування.
Важливо максимально збирати всі докази руйнування. Це можуть бути: акти про руйнування майна, складені ДСНС та органами місцевої влади, докладна фото/відеофіксація нерухомості або іншого майна до та після подій, інформація зі ЗМІ, свідчення сусідів, очевидців, у яких докладно описані обставини пошкодження та їх характер, витяг з ЕРДР.
Щодо страхових виплат: настання страхового випадку на території, на якій діє воєнний стан, теоретично не є підставою для відмови у страховій виплаті.
Проте, швидше за все, страховики не виплачуватимуть збитків, завданих майну внаслідок військових дій – обстрілів, бомбардувань тощо. Це стандартний виняток у договорах страхування майна.
Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України також анонсувавши початок збору інформації про пошкоджене та зруйноване житло через війну.
Українці, які залишилися без житла через дії окупантів, зможуть подати заявку на відшкодування через Дію вже через тиждень.
Скандальний закон, ухвалений без особливої уваги 2022 року, може коштувати українцям їхнього останнього майна. Новий…
Інтернет-шахраї не дрімають: крадуть гроші з карток та видають себе за банківських працівників.
Сонце – радість, але й стрес для шкіри Навіть коротке перебування на сонці може залишити…
На найближчому пленарному тижні Верховна Рада України розгляне питання про продовження воєнного стану та загальну…
Кислий сир – не привід викидати продукт. За допомогою простого трюку та доступних інгредієнтів можна…
В Україні майже кожен п'ятий пенсіонер отримує виплати за спеціальним законодавством. Але вже незабаром система…