За даними Держстату, протягом 11 місяців 2021-го померло 650 тисяч українців, а народилося у 2,6 раза менше. Таким чином, за неповний рік населення зменшилося майже на 400 тисяч людей, і це найбільше значення з 2010-го.
А в листопаді 2021 року померло майже 88 тисяч громадян — це антирекорд не лише за період пандемії, а й загалом із 2013 року.
Коронавірус забрав життя майже 22 тис. осіб – 25% від загальної кількості смертей. Загалом через перевищення показника смертності над народжуваністю, починаючи з 2010 року, чисельність населення скоротилася на 2,6 млн. осіб.
Читайте також:
Вирішили заламінувати документ «про всяк випадок»? Можливо, дарма — це може стати причиною багатьох проблем.…
Неправильно обрана сіль здатна зіпсувати всю зимову заготівлю. Дізнайтесь, яку сіль не варто використовувати.
Мінімальний страховий стаж, який дозволяє українцям вийти на пенсію, становить 15 років. А що робити…
7 липня на Івано-Франківщині очікується дощ, на решті територій без опадів.
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Тиждень починається з важливої астрологічної події — інгресії Урана у знак Близнята. Цей момент можна…