За даними Державної податкової служби України, за несплату податків заробітчанину загрожує адміністративна відповідальність.
Щоб сплатити цей податок, потрібно за місцем свого проживання заповнити декларацію, до якої внести суму заробітку та суму податку. При цьому, якщо заробітчанин працював у країні, яка має з Україною спеціальну угоду про сплату податків, то в Україні повну суму податку йому платити не потрібно. Натомість потрібно буде сплатити лише різницю між сумами податків в Україні та тій країні.
Наприклад, якщо заробітчанин сплатив у країні, де він працював, 10% податку, то в Україні йому залишилося доплатити лише 9,5%. А от якщо він працював за кордоном неофіційно, то доведеться сплатити усі 19,5% від заробітку.
В 2021 році українці перевели до країни 15,03 млрд. доларів, що на 25,4% більше ніж за січень-грудень 2020 року (11,98 млрд доларів).
У грудні в Україну надійшло 1,343 млрд. доларів – на 12,6% більше, ніж за цей же період минулого року (1,193 млрд доларів). Більше переказів з-за кордону було лише у вересні – 1,349 млрд доларів.
Читайте також:
Джерело: segodnya.ua
Росія продовжує вбивати мирних жителів України. У Генштабі ЗСУ детально розповіли про ситуацію на фронті…
Пенсіонери у 2025 році можуть отримати надбавку до пенсії. Що для цього потрібно.
Позбавити водійських прав можуть навіть тих, хто не порушує правила дорожнього руху. Банальна перевірка документів…
7 квітня в Україні відзначають Всесвітній день здоров'я. Християни вшановують пам'ять святого преподобного Юрія Мелітійського.…
До першої групи інвалідності належать люди, які повністю втратили працездатність і вимагають постійної опіки. Вони…
6 квітня святкує свій 55-й день народження Ірина Білик. Ім’я співачки стало символом нової вітчизняної…