За даними Державної податкової служби України, за несплату податків заробітчанину загрожує адміністративна відповідальність.
Щоб сплатити цей податок, потрібно за місцем свого проживання заповнити декларацію, до якої внести суму заробітку та суму податку. При цьому, якщо заробітчанин працював у країні, яка має з Україною спеціальну угоду про сплату податків, то в Україні повну суму податку йому платити не потрібно. Натомість потрібно буде сплатити лише різницю між сумами податків в Україні та тій країні.
Наприклад, якщо заробітчанин сплатив у країні, де він працював, 10% податку, то в Україні йому залишилося доплатити лише 9,5%. А от якщо він працював за кордоном неофіційно, то доведеться сплатити усі 19,5% від заробітку.
В 2021 році українці перевели до країни 15,03 млрд. доларів, що на 25,4% більше ніж за січень-грудень 2020 року (11,98 млрд доларів).
У грудні в Україну надійшло 1,343 млрд. доларів – на 12,6% більше, ніж за цей же період минулого року (1,193 млрд доларів). Більше переказів з-за кордону було лише у вересні – 1,349 млрд доларів.
Читайте також:
Джерело: segodnya.ua
Деякі українці мають право на додаткові доплати до пенсії за понаднормовий стаж. Хто та на…
Частина українців можуть зареєструватися на отримання нової грошової допомоги від благодійної організації. Потрібно заповнити онлайн-анкету.
Частину паперових пенсійних посвідчень можуть визнати недійсними. Хто не зможе скористатися пенсійним та з чим…
Частина українців можуть отримати безкоштовні продуктові набори від міжнародної організації. Як це зробити.
Деякі пенсіонери можуть отримувати. На які доплати до пенсій можна розраховувати та як їх оформити.
22 травня в Україні відзначають Міжнародний день біологічного різноманіття і День Шерлока Холмса . Вшановують…