Розширення ініціативи анонсував президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні.
У відеозверненні президент закликав вакцинуватися проти COVID-19 тих, хто це ще не зробив, і окремо зазначив, що всупереч різкому зростанню захворюваності, яке спостерігається в Україні, рівень госпіталізації майже вдвічі менший порівняно з піком захворюваності восени 2021 року, рівень смертності набагато менший, а в медзакладах зайнято 28% ліжок, виділених для хворих на COVID-19.
Володимир Зеленський наголосив на необхідності подальшого збільшення темпів вакцинації в Україні, тому команда президента працює над її стимулюванням.
“Є чітке розуміння, що імунітет зростає після кожної наступної дози вакцини, а стратегія «бустеризації» вже стала єдиним стандартом для всіх розвинених країн. Бустеризація – це бустерна доза, третя доза вакцини, і в рамках програми «єПідтримка» буде видано ще 500 гривень плюс для тих громадян, які отримуватимуть третю дозу щеплення», – повідомив Володимир Зеленський.
Читайте також:
В Україні близько мільйона осіб мають статус учасника бойових дій - таку цифру озвучували міністерка…
Понеділок очікується в Україні переважно хмарним, вологим. Сонця не буде над усією територією.
В останню неділю жовтня ми традиційно переходимо на зимовий час. Як безболісно пережити зміну звичного…
Два потоки плазми прямують до Землі. Передбачається, що вони дістануться нашої планети не раніше 7…
Гороскоп на тиждень з 6 по 12 жовтня обіцяє бурю емоцій, глибокі розмови та несподівані…
Біла, жовта або фіолетова цибуля — яка з них корисніша? Дієтологи пояснюють, як правильно використовувати…