Про це повідомляє кореспондент «Главкому».
Так, рішення підтримали 58 депутатів, відповідно, надзвичайний стан діятиме протягом 60 днів.
Напередодні з боку “Газпрому” надійшло попередження про можливе призупинення постачання газу до Республіки Молдова у разі несплати чергового платежу за газ до 20 січня.
У минулі опалювальні сезони «Газпром» дозволяв “Молдовагазу” оплачувати поточні поставки газу з відстрочкою на кілька місяців.
– На жаль, “Газпром” загрожує залишити споживачів без газу, замість того, щоб вжити заходів, які допоможуть “Молдовагазу” виконати контрактні зобов’язання перед споживачами та постачальниками, – наголосила глава уряду Наталія Гавриліце.
Право на безоплатний проїзд мають усі пенсіонери, але варто враховувати певні обмеження.
Відмова від цілодобового інтернету має цілу низку переваг. Що кажуть фахівці?
У новому меморандумі з Міжнародним валютним фондом Україна зобов’язалася підготувати пенсійну реформу. Йдеться не про…
У 2026 році на мешканців багатоквартирних будинків у Польщі чекають нові правила оплати комунальних послуг.…
Читачі часто цікавляться: чи варто змінювати пенсію по інвалідності на пенсію за віком після досягнення…
Погода в Україні 8 січня стане справжнім випробуванням для комунальних служб, водіїв і пішоходів. У…