За словами гастроентерологів, систематичне вживання впливає на здоров’я як “бомба уповільненої дії”, інформує Ukr.Media.
Важливо розуміти, що ковбаса все ж таки делікатес, і в день її можна з’їдати до п’ятдесяти грамів. Хоча людям похилого віку цей продукт рекомендується взагалі прибрати з раціону.
Також алергікам, людям із проблемами шлунково-кишкового тракту, при нирковій недостатності та набряках теж краще відмовитися від ковбаси.
Лікарі називають варену ковбасу найбезпечнішою, адже вона піддається меншій обробці.
А ось напівкопчена ковбаса вважається найшкідливішою: для початку її варять, потім смажать, а після цього коптять. Таким чином, у складі цього продукту є величезна кількість канцерогенів.
Копчена ковбаса також не приносить користі, при цьому в ній містяться продукти згоряння і радіолізу, що виділяються в момент копчення. У сирокопчених ковбасах величезна кількість жиру та добавок, і її називають провокатором раку. Нічого корисного немає і в ліверній ковбасі, яку раніше готували з печінки, а тепер із субпродуктів, обрізів сала, загусників та консервантів.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, як перевірити якість ковбаси у домашніх умовах.
Деякі українці мають право на додаткові доплати до пенсії за понаднормовий стаж. Хто та на…
Частина українців можуть зареєструватися на отримання нової грошової допомоги від благодійної організації. Потрібно заповнити онлайн-анкету.
Частину паперових пенсійних посвідчень можуть визнати недійсними. Хто не зможе скористатися пенсійним та з чим…
Частина українців можуть отримати безкоштовні продуктові набори від міжнародної організації. Як це зробити.
Деякі пенсіонери можуть отримувати. На які доплати до пенсій можна розраховувати та як їх оформити.
22 травня в Україні відзначають Міжнародний день біологічного різноманіття і День Шерлока Холмса . Вшановують…