Про це заявив народний депутат Дмитро Разумков в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”. Він послався на лист Всеукраїнської асоціації пекарів та асоціації “Укрхлібпром”, в якому представники хлібної галузі звернулися до президента Володимира Зеленського та Кабінету міністрів.
В Україні можуть виникнути перебої з виробництвом хліба через високі ціни на газ. Вже зараз пекарні перебувають на критичній межі і просять уряд забезпечити адекватні ціни на паливо, інакше підприємства почнуть зупинятися.
Разумков зазначив, що якщо вимоги Асоціації не будуть виконані, то є ризик перебоїв з хлібом і його значного подорожчання:
“Або забезпечити соціальну ціну на газ, або вони зупиняться, бо зараз купують газ за 52 тисячі гривень… Що ж тоді буде на полицях і скільки це вам коштуватиме? Якщо ми, як аграрна держава, припинимо виробляти хліб, це вже колапс».
Читайте також:
Хочете випробувати адреналін, торкнутися таємниць природи і побачити дива, приховані глибоко під землею? Для цього…
Частина пенсіонерів залишилася без доплат до пенсії. У Мінсоцполітики повідомили, чому виплати припинені і чи…
21 серпня в Івано-Франківській, Закарпатті та Чернігівській області очікується невеликий дощ.
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня? Дуже важливо у дні з магнітними бурями та напередодні…
Навіщо купувати соус, якщо можна приготувати його самому натуральний, ароматний і без консервантів? Ми ділимося…
Вже з вересня українські пенсіонери можуть зіткнутися із важливими змінами. Розповідаємо, кого торкнуться нововведення.